دانلود بازی FAR Lone Sails v1.06 برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی FAR Lone Sails یک عنوان ماجراجویانه می باشد که شما با ماشین خود به سفر می روید. در ماشینی منحصر به فرد، شما سرتاسر اقیانوس خشک شده ای را طی می کنید که قبلا تمدنی پویا در آن جریان داشته است. با وجود موانعی که در سر راه شما هستند و آب و هوای خطرناک، شما باید به مسیر خود ادامه بدهید و به انتهای مسیر برسید. این سفر ماجراجویانه شما را به کجا می برد؟ آیا شما آخرین بازمانده از گونه ی خود هستید؟ بازی FAR Lone Sails اثر استودیو Okomotive می باشد و Mixtvision آن را منتشر کرده است. این بازی توانسته نظر بسیار مثبتی را از برترین منتقدین بازی های رایانه ای دریافت کنید و جوایز متعددی را بدست آورده است.

شما باید دائما به نگهداری و آپگرید ماشین سواری خود بپردازید تا بتوانید بر موانع متعدد و بلایای طبیعی پیروز شوید. دنیایی منحصر به فرد پیش روی شماست! رد پاهای به جا مانده از نیاکان خود را دنبال کنید، سازه ها و محل سکنی آن ها را پیدا کرده و داستان تمدنی که زمانی در اینجا جاری بوده است را کشف کنید. بازی FAR Lone Sails درواقع تقابلی از شما، ماشین شما و هیچ چیز دیگر است! یک بازی آخر الزمان که هیچ اثری از زامبی ها در آن نیست. بازی FAR Lone Sails پر است از باقیمانده تمدنی که با تولید ماشین‌آلات بزرگ توسعه یافته است. کشتی‌ها در کف دریایی خشک شده با پاهایی مهندسی شده و بزرگ قرار گرفته‌اند که باعث می شود ماشین شما در مقایسه با آن‌ها ترحم‌آمیز به نظر آید. با قرار گرفتن در چنین فضایی به تنهایی، هم احساس بی فریادرس بودن و هم احساس قدرت به شما دست می‌دهد.

FAR Lone Sails 1.06 PC-I_KnoW (GOG)

FAR Lone Sails v1.06 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-FAR-Lone-Sails

این وسیله کشتی مانند، نیروی محرکه بازی است. بدون آن پیش‌روی در بازی صورت نمی‌گیرد. تقریبا تمامی معماها، موانع یا چالش‌ها به شکلی وابسته به استفاده از این ماشین است. این ماشین با شتابی اولیه شروع به حرکت می کند، سوخت رسانی می شود، ترمز می کند، بخار از آن خارج می‌شود. با پیش رفتن و ادامه سفر، پیدا کردن قطعات جدید به بازی پیچیدگی خاصی می‌دهد و معماها هم به صورتی یکپارچه شروع به ارائه راه‌حل‌های جدیدی می‌کنند. نهایتا شما به مجموعه جدیدی از بادبان‌ها می‌رسید، مکنده‌ای برای جمع کردن سوخت، شیلنگ آتش‌نشانی، و یک دستگاه جوش برای تعمیر بخش های آسیب دیده می‌یابید.

منبع توضیحات: دانلودها و نقد روز

info

FAR: Lone Sails is a vehicle adventure game. In a unique vehicle you travel across a dried-out ocean following the tracks of a once thriving civilization. Through an array of roadblocks and through hazardous weather you need to keep your vessel going. Where will this journey take you? Are you the last of your kind?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+ (64-bit OS required)
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 460 / 650m, AMD Radeon HD6570
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes: Not recommended for Intel HD Graphics cards.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+ (64-bit OS required)
Processor: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 680, AMD Radeon R9-280X
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه GOG بازی v1.06 با لینک مستقیم

دانلود نسخه Steam بازی v1.06 با لینک مستقیم

ADs