دانلود بازی Farlight Explorers برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

Farlight Explorers یک بازی سندباکس و سه بعدی است که در کهکشان روایت می شود و هدف آن کاوش در فضا، داستان های خیالی و مدیریت منابع است. در این بازی شما می توانید پایگاه یا سفینه ی فضایی خود را بسازید، تمامی کهکشان را کاوش کنید، سنگ های ارب منحصر به فرد را از دیگر سیارات یا شهاب سنگ ها جمع آوری کنید، محصولات جدید بسازید، کالاهای خود را از سیاره ای به سیاره ی دیگر منتقل کنید و … بسیاری امکانات دیگر! در بازی Farlight Explores شما باید میزان آب، برق، غذا و اکسیژن پایگاه فضایی خود را مدیریت نمایید تا بتوانید زنده بمانید. روند ساخت محصولات جدید را اتوماسیون کنید، یک سفینه ی فضایی منحصر به فرد برای رفت و آمدهای خود ایجاد کرده و به سایر سیارات سفر نمایید.

بازی Farlight Explorers از سیستم های انتخابی بهره مند می باشد. بدین صورت که شما می توانید تمامی المان هایی که برای عملکرد صحیح پایگاه فضایی خود نیاز دارید (آب، غذا، اکسیژن و انرژی) را به صورت کاملا منحصر به فرد طراحی کرده و نگهداری نمایید. وقتی که شما موفق شدید Singularity Gate خود را بسازید، می توانید مدیریت بخشی از زندگی مردم را بدست بگیرید. مردمی که نیازهای مشخص خود را دارند و باید برای رفع آن ها تلاش نمایید. دقت داشته باشید که در شروع بازی، تعداد زیادی سیاره در اختیار شما قرار می گیرد که یک کدام را باید انتخاب نمایید. این آغاز کار شماست و باید انتخابی صحیح کنید!

Farlight Explorers PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Farlight-Explorers

info

Farlight Explores is a 3D space-sandbox game, made for space exploration, science fiction and resource management fans. In this game you can build your base or spaceship, explore the galaxy, extract unique ores in each planet or asteroids, craft new products, transport goods from one planet to another and more…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 bits,8 64 bits,10 64 bits

Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Farlight Explorers-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم