دانلود بازی Fate/EXTELLA LINK برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

نسخه کامل دلوکس بازی Fate/EXTELLA LINK توسط گروه CODEX کرک شد تا بتوانید تمامی بسته های الحاقی این بازی را به صورت رایگان تجربه کنید. این بازی اثری از استودیو Marvelous Inc می باشد که کمپانی معروف XSEED Games آن را منتشر کرده است. سبک بازی را می توان اکشن، انیمه و هک-اند-اسلش دانست.

در دنیای فیت شخصیت‌های تاریخی، که یا ممکن است شخصیت واقعی یا از داستان‌های قدیمی باشند، به زندگی برمی‌گردند تا با ارباب خود در جنگ مقدس شرکت کنند. جنگی که با برنده شدن در آن جام مقدس را به‌دست آورده و می‌توانند یک آرزوی خود را با آن برآورده کنند. از این شخصیت‌ها می‌توان به اسامی معروفی مانند اسکندر کبیر، داریوش سوم، جولیوس سزار، گیلگمش، شاه آرتور، فرانسیس دریک، رابین هود و بسیاری دیگر اشاره کرد. ایده‌ی اصلی دنیای فیت که رو در رو کردن این شخصیت‌ها باهم است، یکی از جذاب‌ترین ایده‌های ممکن در دنیای سرگرمی‌ها است.

واقعا چه کسی است که از دیدن مبارزه‌ی اسکندر کبیر و داریوش سوم لذت نبرد؟ یا حتی مبارزه‌ی شخصیت‌های تاریخی که در دوران یکسانی زندگی نمی‌کردند. برای مثال درگیری جولیوس سزار با پادشاه شیطانی اودا نوبوناگا از ژاپن و هزاران ترکیب دیگر، که طراحی شخصیت‌های آن‌ها در دنیای بازی Fate/EXTELLA LINK و صداگزاری بی‌نظیر آن‌ها باعث جذابیت بیشتر شده ‌است.

Fate EXTELLA LINK PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190513-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Fate-EXTELLA-LINK

Fate/Extella Link در سبک اکشن و با المان‌های RPG و Hack and Slash است که طرفداران سری بازی‌های Warriors به خوبی با آن آشنا هستند. شما کنترل یکی از ۲۷ خدمتگزار بازی را در اختیار می‌گیرید و به میدان مبارزه می‌روید. مبارزه‌ای که در آن هزاران هزار دشمن جلوی شما قرار دارد و شما با هر ضربه خود چندین دشمن را هم‌زمان مورد هجوم قرار می‌دهید. دیدن تعداد کشته شدگان بالای ۲ هزار نفر در هر مرحله اتفاقی عادی است چرا که ماهیت این سبک از بازی‌ها این گونه است.

منبع توضیحات: دانلودها و ضیاءالصالحین

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Fate EXTELLA LINK-CODEX فشرده سازی شده است.
  • تمامی ۱۹بسته الحاقی منتشرشده در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند. کرک ۳DM در پوشه ی NoDVD در محل نصب بازی قرار دارد تا در صورت تمایل از این کرک به جای کرک CODEX استفاده کنید.
  • فایل انتخابی Bonus soundtrack شامل آلبوم موسقی متن بازی با کیفیت MP3 می باشد که در محتوای دانلودی شما از دانلودها لحاظ گردیده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱۲٫۳گیگابایت به ۸٫۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۸ الی ۱۵دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱۴گیگابایت است.
  • از کتابخانه ی XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Above the ruined earth lies the realm of SE.RA.PH, a virtual world inside a lunar supercomputer. In this last refuge for humanity, powerful Servants — sentient, digital recreations of famous figures from Earth’s lore and history — battle rogue programs (and each other) to establish dominance and enforce their kind of peace.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7+

Processor: Intel Core i5-760 @ 2.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750

DirectX: Version 11

Storage: 14 GB available space

Sound Card: Compatible with DirectX 11.0

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7+

Processor: Intel Core i5-4460 @ 3.4 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960

DirectX: Version 11

Storage: 14 GB available space

Sound Card: Compatible with DirectX 11.0

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs