دانلود بازی Fate Hunters v1.03 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Fate Hunters یک بازی ماجراجویانه همراه با المان های ماجراجویانه است و می‌توانید در آن شخصیت خود را ساخته و وارد یک عرشه منحصر به فرد کنید. مسیر خود را هموار کنید و سعی کنید که از چنگال باس های حیله گر و قدرتمند جان سالم به در ببرید. نبردهای بازی به صورت کارتی است و باید تاکتیک را مدنظر کار خود قرار دهید. از تله های مرگبار نجات پیدا کنید و گنج های ارزشمند را پیدا کنید. در این گنج ها کارت های جدیدی وجود دارد که شامل مهارت های دیگر و شخصیت های جدید هستند. وظیفه شما این است که برج اسرارآمیز را ئیدا کنید و آماده شویدو قلعه خود را با آیتم های مختلف تزئین کنید. سلاح ها و مهارت ها کاملا شانسی به شما داده می شود و چالش های منحصر به فرد هرلحظه انتظارتان را می کشند. عرضه خود را ترفندهای مناسب بسازید و با ایجاد تعادل در کارت های خود، به همه چیز برسید.

Fate Hunters v1.03 build 911 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Fate-Hunters

بازی Fate Hunters شامل سلاح ها و مهارت هایی است که درواقع استراتژی شما را تعیین می کند و باید راهی برای چیدمان آنها پیدا کنید. ریسک کردن جزوی از مهارت های شما است و باید موقعیت مناسب آن را پیدا کنید. بازی از دنیای تاریک و فانتزی تشکیل شده است که باید همه جای آن را اکتشاف کنید و جوایز مختلف آن را کرفت کنید. بازی شامل ۵ شخصیتی است که هرکدام می توانند از کارت های Inquisitor، Arcanist، Raider، Berserk و Spy استفاده کنند. رابط گرافیکی بازی عالی است و موسیقی همراه حماسی با انتخاب های شما دارد. می توانید کارت های خود را لول آپ کنید و از قدرت بیشتری بهره ببرید. پیش زمینه داستانی هر کارت هم در کتابچه آمده است که مطالعه آنها واقعا لذت بخش است. بیش از ۱۵ باس فایت جذاب در بازی وجود دارد که یک بازیکن حرفه ای چالش واقعی آن را درک خواهد کرد.

info

Fate Hunters is a hardcore mix of a singleplayer deckbuilder and a roguelike adventure. Choose your character, craft a unique deck and risk exploring the mysterious Tower! Be prepared for a dangerous journey – your path to the Master is filled with tough monsters and cunning bosses. Face them in tactical card battles, avoid deadly traps and you’ll conquer powerful treasures to help you on your way to the top of the Tower.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Processor: Dual Core CPU 2ghz or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 3000 GPU / AMD HD 5450 / Nvidia 9400 GT

Storage: 1 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Fate Hunters v1.03 build 911-SiMPLEX با لینک مستقیم