دانلود بازی Fell Seal Arbiters Mark + Update v1.0.4 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Fell Seal Arbiters Mark یک بازی داستان محور، نقش آفرینی و تاکتیکال می باشد که گیم پلی آن به صورت نوبتی است و المان هایی از استیم پانک را در خود جای داده. شما باید کنترل ماموری از سازمان شورای جاودانگی را بدست بگیرید. نام این مامور Arbiter Kyrie است و باید ثبات و نظم را در سرتاسر سرزمین خود برقرار کند و نظامیان را برای مواجه با مشکلات گوناگون رهبری نماید. این بازی از داستان های متعدد و خارق العاده ای بهره مند می باشد که تعداد آن ها به حدود ۴۰داستان می رسد و محتوای پایان بازی را کاملا چالش برانگیز می کند. تمامی محیط های گیم پلی بازی با دست طراحی شده اند و سیستم مبارزات بازی به صورت کاملا کلاسیک می باشد که در آن شما باید ارتش نظامیان خود را در جنگ رهبری کنید.

بهره مندی از ۳۰کلاس متعدد با بیش از ۳۰۰قابلیت منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا هریک از کاراکترهای خود را کاملا شخصی سازی کنید و کلاس اصلی، زیرشاخه ها و منفعلات آن ها را به درستی انتخاب نمایید. در ایجاد و شخصی سازی کاراکترهای خود دقت کافی را داشته باشید که می خواهید سربازی جنگجو باشد، سرسپرده ی سیستم حکومتی باشد، جامع گرا بوده یا کسی که در نابودی دشمنان تبحر خاصی دارد! بازی Fell Seal Arbiters Mark به شما اجازه می دهد تا ارتش خود را با بیش از ۲۴۰ اسلحه متعدد تجهیز کنید و در دنیایی از رنگ ها و طرح های مختلف، آن ها را طراحی نمایید. لباس های دلنشین و مناسب برای آن ها انتخاب کرده و برای آرایش نظامی خود رنگی منحصر به فرد گزینش کنید.

Fell Seal Arbiters Mark PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.0.4-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Fell-Seal-Arbiters-Mark

info

Fell Seal: Arbiter’s Mark is a story-driven, turn-based tactical RPG set in a fantasy world with a touch of steampunk. Take control of the Arbiter Kyrie, an agent of the Immortal Council tasked with preserving stability and order throughout the land, and lead your troops through difficult encounters.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: 1.2 Ghz, Pentium 4+

Memory: 3 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compatible with 512 MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8.1/10

Processor: 2+ Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compatible with 1024MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com