دانلود بازی Fight the Horror + Update v1.0.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

یکی دیگر از بازی هایی که با انتقاد شدید گیمرها مواجه شده و هیچ بهینه سازی و رابط بصری مناسبی را نسبت به مبلغ بالای ۱۹٫۹۹دلاری خود ارائه نمی دهد! بازی Fight the Horror از بدو انتشار خود با انتقاد شدید گیمرها (مخصوصا چینی ها) مواجه شده و شکایت های آن ها بر سر بهینه سازی به شدت ضعیف، گرافیک پایین، ضعف در بخش آنلاین، تجربه ی کاربری بسیار ضعیف و … می باشد. در هر صورت، وبسایت دانلودها این بازی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما نیز آن را بررسی کنید و نظر خود را اعلا نمایید. شاید که آپدیت های سنگین بتواند نجات دهنده ی این اثر باشد، اما چیزی نسبتا دور از ذهن به نظر می رسد.

بازی Fight the Horror اثری از استودیو ۴DMACAU می باشد که در سبک اکشن، خشونت آمیز و ترسناک توسعه یافته است. شما در اتاقی تاریک و ترسناک همراه با آدم هایی دیگر گیر افتاده اید. شما تنها برخی از آن ها را تشخیص می دهید و نمی دانید بقیه چه چیزی هستند! آن ها در جای جای این خانه سکنی گزیده اند…دور یا نزدیک! توهمی از زندگی و اعجاب… داستان وهم آلود بازی آغاز می شود و شما خود را در وسط شهری می بینید که از قبل گویا آن را می شناسید. گویا چیزی سرجایش نیست… شما باید معماهای گوناگون را در محیط ترسناک این بازی حل کنید تا بتوانید زنده بمانید و نهایتا از اینجا فرار کنید. شما باید با باس های شرور جنگیده و اسرار شوم پشت پرده ی آن ها را برملا سازید.

Fight the Horror PC-CODEX

آپدیت بسیار سنگین بازی Update v1.0.2-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Fight-the-Horror

info

Fight the Horror: A multiplayer, heart-thumping, survival horror role-playing thriller game that you can’t miss! Dizzy and stumbling, you are corralled into a pitch-black room with other people. You recognize a few of them, but you are not sure. They sit in the room, distant and detached. A screen flickers to life and a strange, illusory story starts and enrapture you and your fellow captives. One and all hold on their breath… Suddenly, you find yourself in the middle of a city you seem to remember from your past. Something isn’t right. To survive in this strange timeline and have a chance to escape, you have to solve all puzzles and defeat the insidious boss lurking behind all this! The situation is dire and dangerous, but you are no longer alone!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7,Windows 8.1,Windows 10

Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB /AMD Radeon R7 370 2GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7,Windows 8.1,Windows 10

Processor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB /AMD Radeon RX 580 4GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com