دانلود بازی FIGHTING EX LAYER + Update v1.2.0 برای کامپیوتر

بازی Fighting EX Layer اثری پرهیجان از استودیو آریکا است که بدون شک در لیست بهترین بازی‌های مبارزه‌ای سال جاری بسیاری از بازیکنان قرار می‌گیرد. این بازی دارای تمام مبارزان منحصربه‌فردی است که کار خود را با مجموعه Street Fighter EX آغاز کردند و در آن شاهد هیچ یک از کاراکترهای Street Fighter کمپانی کپکام نظیر ریو، چان-لی و آکوما نخواهیم بود. با اینکه بازی Fighting EX Layer را می‌توان اثری دوبعدی مبارزه‌ای کاملا استاندارد به حساب آورد، اما سیستم Gougi لایه‌ی جدیدی را به مبارزات بازی اضافه می‌کند. این سیستم به بازیکنان اجازه می‌دهد که پیش از شروع مبارزه به ‌طور اختصاصی قدرت‌های ویژه‌ای برای مبارز خود تعیین و در میانه‌ی مبارزه از آن استفاده کنند. این قدرت‌ها شامل زره، قابلیت نامرئی شدن، وارد ساختن آسییب بیشتر و موارد دیگری است.

شش بخش در مبارزات کاراکترها وجود دارد. این ۶ بخش شامل: پرتاب ها، شدت بخشیدن به مبارزات، مبارزات هوایی، حرکت های ویژه، مبارزات خاص و مبارزات پایه ای می شود. کلیه این حالت ها در کنار طراحی انیمیشن ها باعث شکوفایی بازی شده اند. با اینکه توانایی اولیه کاراکترها در بازی FIGHTING EX LAYER معمولی می باشد ولی در نیمه مبارزات مهارت های قدرتمند آنها به نمایش در می آید. اولین حرکت عجیب و غریب Allen’s Justice در خصوص بهبود چشم گیر خویش، باعث از بین رفتن مشکل نابودی او می شود (ولی از توانایی آن کمی می کاهد).

FIGHTING EX LAYER PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.2.0 incl DLC-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-FIGHTING-EX-LAYER

تصاویر کارتونی و دو و نیم بعدی، رنگ و لعاب نوستالژی بازی های مبارزه ای را حفظ می نماید. گرافیک بازی در نوع خود رنگارنگ و چشم نواز است ولی فوق العاده نیست. بازی Fighting EX Layer با اینکه فاقد بخش داستانی است ولی با گیم پلی جذاب خود توانسته به خوبی لذت بخش باشد. بازیکنانی که علاقه مندند در آرامش به تمرین و آموزش بپردازند این عنوان انتخاب خوبی برای آنها به حساب می آید و ارزش تجربه بسیار دارد.

منبع توضیحات: زومجی و کروکوگیم

info

After a long while, the EX Series loved by Fighting Game fans around the world has finally returned! Kairi, Skullomania, Blaire, Pullum and the rest; in total 15 classic characters have been recreated with beautiful new models. Watch as the EX series is reborn and the battle unfolds with the latest graphics!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, or equivalent
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i5-4690 @ 3.50 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 equivalent or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com