دانلود بازی Fission Superstar X v1850 برای کامپیوتر

بازی Fission Superstar X شما را به یک سفر خورشیدی هیجان انگیز می برد و می توانید یک گیم پلی کلاسیک و اعتیادآور را تجربه کنید. یک بمب هسته ای فوق العاده قوی در نزدیکی خورشید ترکیده است و شما ماموریت دارید که با بیگانه ها به نبرد بپردازید. منطق را از بازی حذف کنید و سعی کنید که به سرعت و با سفینه خودتان به همه شلیک کنید. باید از محموله سری که به شما سپرده شده است محافظت کنید و موج های حمله بسیاری را رد کنید و زنده بمانید. دکتر لئوپولد دشمن اصلی شما است و این اواخر روی یک بمب اتمی کار می کرده است. حال شما باید با این سلاح کشتار جمعی مقابله کنید و به دیوانگی وی پایان دهید. بازی دارای المان های جذابی است که هرچه بیشتر مهارت را از شما طلب می کند.

Fission Superstar X v1850 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Fission-Superstar-X

بازی Fission Superstar X گروهی از داشمندان را در کنار شما قرار می دهد و باید همراه با هم با این دکتر مقابله کنید. سرعت در بازی حرف اول را می زند و باید مراقب گلوله هایی که به شما می آید باشید. در این راستا خلاقیت امر مهمی است و باید از روش های مختلف برای جا خالی دادن استفاده کنید. می توانید از هاله هایی که به عنوان سپر عمل می کنند استفاده کنید و جلوی پیشروی دشمن را بگیرید. سفینه ها در شکل و شمایل عجیب وجود دارند و هرکدام با یک پاورآپ به سمت شما حمله می کنند. دیالوگ های خاصی هم در پایین نقش می بندد که شما را با داستان بیشتر همراه می کند. باید امتیاز بیشتری کسب کنید و هر کدام از باس هایی که می بینید را یک به یک نابود کنید. نوار سلامت این باس ها هم در گوشه بالا نمایش داده می شود و میزان پیشرفت شما را یادآور می شود.

info

Experience a weird, relentless solar tour in this randomly generated space rogue-lite. Travel from Planet X to Earth while fending off endless waves of attackers. What is the payload? A “superstar” nuclear bomb. What is the mission? To make her famous! Does it makes sense? Ask the “scientist” who built that thing!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.33 GHZ 2 cores

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Graphics Card with Pixel Shader/Vertex Shader 2.0

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

Sound Card: Any

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.6 GHZ 4 cores

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Graphics Card with Pixel Shader/Vertex Shader 2.0

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Fission Superstar X v1850-SiMPLEX با لینک مستقیم