دانلود بازی Forebearers برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Forebearers در سبک شهرسازی و استراتژیک می باشد که المان های تلاش برای بقا را در خود جای داده است. شما به عنوان رهبر یک قبیله خواهید بود که باید این قبیله ی دورافتاده را فرماندهی کند و آن ها را گرد هم آورد تا با تولید و جمع آوری منابع و ایجاد موانع مناسب علیه بلایای طبیعی، آن ها را زنده نگه دارد. شما باید منابع متعدد را جمع آوری کنید و روستای خود را توسعه دهید تا بتوانید جامعه ای ثروتمند و مانا را تشکیل دهید. این بازی توسط استودیو Sandspire Interactive توسعه و انتشار یافته که با نظرات نسبتا مناسبی از سمت گیمرها همراه بوده است.

در بازی Forebearers شما باید سرزمین های جدید را برای کسب منابع و بررسی امکان سکونت کشف کنید. در ابتدای بازی هیچ چیزی غیر از چندین پناهنده به شما داده نمی شود و شما باید از این افراد و چند منبع محدود، تشکیل جامعه ی خود را شروع کنید. دقت کنید که باید روستاییان را علیه بلایای طبیعی و سختی های محیطی محافظت کنید تا زنده بمانند و هم چنین اگر دشمنی قصد حمله به شما را داشته، برای آن برنامه ریزی داشته باشید. این بازی از سه دنیای کاملا متفاوت بهره مند است که دارای منابع و شرایط جوی کاملا منحصر به فرد خود می باشند. برای دستیابی به شرایط ثابت و دائمی، شما باید منابع اولیه مانند آب و غذا را به درستی تشخیص داده و پیدا کنید. شما می توانید روستاییان بیشتری را در سرزمین خود راه بدهید تا جمعیت روستای شما افزایش پیدا کند و نیروی انسانی بیشتری داشته باشید. بیش از ۵۰ سازه ی مختلف و ۲۲ شغل متعدد در این بازی برای شما تعبیه شده است.

Forebearers PC-PLAZA

دانلود-بازی-Forebearers

info

Forebearers – Hearth & Home is a city-building survival strategy game. As the chieftain of a tribe driven away from their homeland you will construct a settlement from the ground up while keeping the harsh conditions of nature at bay. Collect resources and expand your village in order to create a new prosperous and lasting society.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: 2 Ghz Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 or better

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: 2.7 Ghz Quad Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 or better

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Forebearers-PLAZA با لینک مستقیم