دانلود بازی Forged Battalion برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Forged Battalion حول و حوش گروه نظامی سری به نام The Collective جریان دارد که به عنوان بخشی از گروه مقاومت برای پیوستن به جنگی بزرگ حضور دارند و قرار است که ماجراهای زیادی را تجربه کنند. اواخر قرن بیست و یکم تغییرات اقلیمی شدید، دنیا را ویران کرده است و همه جا گروه های نظامی از همه کشورها حضور دارند شما در مبارزات انفرادی و گروهی شرکت می کنید و پس از کسب مهارت، باید در بخش چندنفره به دنبال حریفان سخت تر باشید شما یک فرمانده بازمانده هستید و می توانید با سفارشی سازی سلاح ها و سپرهای خود، استراتژی بهتری در نبردها داشته باشید.

شما در عین حال که یک فرمانده هستید، وظایف یک مهندس کارکشته را هم برعهده دارید و باید به جناح های مختلف، کارخانه ها و کارگاه های اقتصادی هم سر بزنید. همه اینها در جنگ تاثیر دارند و این شما هستید که بین ماموریت ها یک نوسان خوب برقرار می کنید. ایجاد طرح های استراتژیک نبردها، از وظایف بزرگ شما است و باید منابع بدست آمده را به صورت عادلانه در همه بخش ها صرف کنید.

Forged Battalion PC-PLAZA

دانلود-بازی-Forged-Battalion

در بازی Forged Battalion طرح های شما پیشرفت می کنند و می توانید از طریق تکنولوژی سلاح های خاص هم تولید کنید. گزینه های دیگری برای قدرتمندتر کردن نیروهای شما وجود دارد و می توانید مجموعه ای فرماندهان دیگر را برای استخدام در اختیار داشته باشید. درخت مهارت، یکی از اصلی ترین بخش های بازی است که باید با توجه به آن، تعادل درستی بین نیروها و توانایی هر کدام داشته باشید. ریتم بازی تند و سریع است و باید همزمان چندین ماموریت انجام دهید. بخش کمپین بازی می تواند حکم آشناکننده شما با این اثر و قابلیت هایش را داشته باشد و سپس آماده نبرد با نیروهای حقیقی کنید. امکان طراحی سیستم های جدید حمله هم فراهم شده است و کم کم می توانید استفاده بیشتری از خوی مهندسی خود داشته باشید.

info

Towards the end of the 21st century, the effects of climate change have devastated the world and a military force called “The Collective” has spread across the globe. As part of the resistance group it’s time for you to join the fight!

Customize your unique faction in a new take on real-time strategy as you fight in a variety of skirmish, solo, and multiplayer battles. You are not only a commander, but also an engineer – so you have ultimate control over your faction’s units, factories, superweapons and economy.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64 bit)
Processor: Intel i5 3570k @3.4GHz.
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650, AMD HD 7800
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Windows Compatible Sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Forged Battalion-PLAZA با لینک مستقیم