دانلود بازی Franchise Hockey Manager 5 برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

بازی Franchise Hockey Manager 5 یک اثر مدیریتی برای بازی هاکی روی یخ است که می توانید ترکیب خود را بچینید و تاکتیک ها را آشنا کنید. رابط کاربری بازی در نسخه جدید بسیار بهبود یافته است و می توانید فهرست دقیق تمامی بازیکنان را به صورت لایسنس شده در فصل جدید هم داشته باشید. علاقه مندان به مدیریت می توانند در این بازی، این بار یک تیم هاکی را در اختیار داشته باشند و تیم رویایی خود را روانه رقابت ها کنند. شما باید بزرگترین اسپانسرها را برای تیم خود جذب کنید و بتوانید در لیگ بهترین نتایج را کسب کنید. باید بازیکنان خود را بشناسید و بهترین بازیکنان را برای تیم خود کسب کنید. این روند باید رفته رفته باشید و کم کم تیم خود را قدرتمند کنید. تاکتیک های جدید به صورت بی سابقه به بازی اضافه شده اند و اینبار باید واقعا یک مربی حرفه ای باشید، تا بتوانید موفقیت های زیادی را در بازی کسب کنید.

Franchise Hockey Manager 5 PC-SKIDROW

آپدیت بازی v5.8.70 Update-SKIDROW اضافه شد

دانلود-بازی-Franchise-Hockey-Manager-5

بازی Franchise Hockey Manager 5 تجربه جدیدی را از یک بازی استراتژیک ورزشی به شما می دهد و می توانید جوایز زیادی را در بازی کسب کنید. راهکارهای مختلفی در بازی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و موفق شوید. باید در جام های زیادی شرکت کنید و بتوانید حتی دوستان خود را نیز به بازی دعوت کنید. تا بتوانید رقابت دوستانه تر و البته هیجان انگیز تری را برگزار کنید. از سراسر جهان بازیکن در بازی وجود دارد و باید مطمئن شوید که تمامی رقیبان شما بازیکنان واقعی هستند و هرگز با سی پی یو بازی نمی کنید. گرافیک بازی پیشرفت زیادی داشته است و می توانید از جلوه های گرافیکی و بصری بازی لذت زیادی را ببرید. لیست بازیکنان در همه زمان ها در اختیار شما است و با چهره واقعی خودشان در بازی حضور دارند.

info

FHM 5 delivers new community-requested features including dramatically improved tactics, an all-new interface, player and staff personalities, new team chemistry, accurate 2018-19 season rosters, online leagues and more! The NHL® season is underway, and there’s no better way to celebrate than by purchasing the all-new Franchise Hockey Manager 5! Own The Ice and Etch Your Name with the biggest and most fun version of Franchise Hockey Manager we’ve ever made.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8.x, Windows 10
Processor: 1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: min. 1280×768 display (minimum-sized display requires fullscreen mode)
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs
تبلیغات