دانلود بازی Galaxy Squad v1.01a برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Galaxy Squad را می توانید در سبک نبردهای نوبت محور تاکتیکی دنبال کنید و تیم خود را در برابر هجمه دشمنان رهبری کنید. بازی در کهکشان های تصادفی اتفاق می افتد و شما رویدادهای متنوعی را تجربه خواهید کرد. بازی از المان های مبتنی بر گره استفاده می کند و هر بخش از محیط دارای یک مختصات خاص هستند. این رویدادهای تصادفی به شما کمک می کند که به اکتشاف کهکشان حاضر بپردازید و نبردهای هاردکور و تاکتیکی را تجربه کنید. این بازی از سری جذاب XCOM الهام گرفته است و همه کاراکترها به صورت تصادفی تولید می شوند. شما در ایجاد گروه خود مختار هستید و می توانید براساس توانایی آنها یک جوخه مرگبار تشکیل دهید.

Galaxy Squad v1.01a PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Galaxy-Squad

در بازی Galaxy Squad یک سیستم کاوش بسیار جذاب نهفته است که در سیاره های مختلف جریان دارد و در هر سیاره هم دشمنانی با توانایی های خاص دیده می شود. سعی کنید سفینه خود را ارتقا دهید تا بتوانید به سیاره های دیگر سفر کنید و در مواقع بروز حوادث، مشکلی از بابت تعمیر آن نداشته باشید. با این سیستم می توانید در برابر حوادث مقاوم باشید و ماجراجویی های خود را گسترش دهید. ماموریت ها را باید خودتان پیدا کنید و ایستگاه فضایی را به صورت تمام کاوش کنید. مبارزات بازی بسیار قدرتمند هستند و شامل شخصیت های بسیاری در زیرشاخه های داستانی می شوند. تجهیزات خود را آماده کنید و مدام آنها را ارتقا دهید تا بتوانید در لیدربرد جهانی یک رتبه عالی کسب کنید. سفینه هایی که در سیاره خاصی زنده هستند در بالای صفحه نمایش داده می شود و شانس شما را برای پیروزی ارزیابی می کند. در کمپین داستانی بازی شخصیت هایی وجود دارند که داستان را پیش می برند و شما رفته رفته با آنها آشنا خواهید شد. این بخش بیشتر جنبه تمرینی دارد و شما باید خودتان را برای نبرد در سیاره های دیگر آماده کنید.

info

Galaxy squad is turn-based tactical roguelike, in which you are leading a squad of mercenaries through randomly generated galaxy with different events. The game combines node-based exploration with random events, similar to games like FTL or Renowned Explorers, with hardcore tactical battles, inspired by XCOM series. All your characters are randomly generated, and you can evolve them however you want, creating ultimate crew.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 8 (32/64-bit)/Windows® 7 (32/64-bit)/Vista

Processor: Dual Core Processor

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 128MB Video Card with OpenGL support

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Galaxy Squad v1.01a-SiMPLEX با لینک مستقیم