دانلود بازی Gates of Horn and Ivory برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Gates of Horn and Ivory که دروازه های شاخ و عاج تعبیر می شود، یک پلتفورمر دوبعدی است که معماهای زیادی را به صورت هنری برایتان داشته باشد. این بازی دارای زنجیره ای از اتفاقات مختلف است و همواره می تواند در پیشبرد شما در گیم پلی تاثیر داشته باشد. با تجربه بازی، یاد آثار قدرتمند این سبک می افتید و می توانید با آن سرگرم شوید. باید بدانید که گرانش زمین چگونه بر زمان تاثیر می گذارد. چگونه می توان از چنین جهانی گریخت و به فراتر رفت.

دنیای این بازی بسیار ساده طراحی شده است و گیم پلی، می تواند روی عناصر این جهان پیاده سازی شوید. معماهای بازی، پیشروی شما تاثیر دارند و بسیاری از آنها منحصربفرد هستند. برخی از پاسخ های جالبی را برای معماهای خود خواهید داشت و می توانید جهان بینی خود را بالاتر ببرید. در واقع همه معماها جواب ساده ای دارند، تنها کافی است که شما راه خود را جدا کنید و بازتر فکر کنید. بیش از ۱۸۰ اتاق در بازی وجود دارد که مهارت های شما به چالش می کشند.

Gates of Horn and Ivory PC-PLAZA

دانلود-بازی-Gates-of-Horn-and-Ivory

با دانلود Gates of Horn and Ivory می توانید سه الی هشت ساعت گیم پلی را تجربه کنید و تا می توانید به مناطق پنهان بازی قدم گذارید. آنچیزی که مشخص است، جذابیت گیم پلی بازی است و نشان می دهد که چنین آثاری هنوز هم جذاب هستند. موسیقی بازی منحصربفرد است و توسط جوهانی جونکالا ارائه شده است. گفتگوها در بازی وجود دارد و به صورت تک کلمه ای برقرار است.

چنین روندی می تواند ارتباط شما با شخصیت بازی را بسیار بیشتر کند. یقینا وجود گرافیک ۴K می تواند چشم انداز محیط را به رخ دیگر بازیکنان بکشد. بازی نظم و نظام خاصی دارد و سوالاتی که در بخش های مختلف بازی Gates of Horn and Ivory خواهید داشت، توسط خود المان های بازی، جواب داده می شوند.

info

Gates of Horn and Ivory is a psychological 2D puzzle platformer game for PC that offers you one possible theory of our world – of our existence. Have you ever been thinking what happens after death? Or where does the universe end? What is beyond this visible universe? Are we really just bound to 3 dimensions? How does gravity affect time?

These are the questions we think about every day. And we think that we have some interesting, thought provoking answers to them. Gates of Horn and Ivory will open those questions, and provide you with something to ponder. We think it is a really fascinating thought experiment to turn over the whole worldview and think: “What if…?”.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
Processor: 1Ghz and up
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Dedicated video card recommended
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Gates of Horn and Ivory-PLAZA با لینک مستقیم