دانلود بازی Genesis Alpha One v2.0 برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

بازی Genesis Alpha One آینده ای را به تصویر می کشد که رژیم های فاسد و جنگ همه چیز را به تباهی کشیده اند و افزایش جمعیت و آلودگی ها همه چیز را به طرز بدی خراب کرده است. حالت تنها راه استفاده از طرح نهایی نجات بشریت است که تحت عنوان برنامه Genesis شناخته می شود. شما به عنوان کاپیتان فضاپیمای Genesis ایفای نقش می کنید و باید به نقطه نامشخصی از فضا سفر کنید و ماموریت های خود را انجام دهید. این ماموریت ساحت و مدیریت یک کشتی فضایی مخصوص، محافظت از منابع کشاورزی و مقابله با هجوم بیگانه های فضایی است.

پس از این شما باید جهان کشف شده را به همگان معرفی کنید و موجوداتی که درون این کلون یافت می شوند را به عنوان نمونه آزمایشگاهی ارسال کنید. شما باید در نهایت خانه های جدید برای DNA نوع بشریت پیدا کنید و این گونه را از انقراض حفظ کنید. هر کدام از سفرهایی که انجام می دهید، با چالش های زیادی روبرو می شود و خطر هرلحظه در کمین شما است. کشف سیارات جدید و مواجهه با سنگ های آسمانی، تنها گوشه ای از سختی های شما است. سیستم بازی طوری است که با یک بار مرگ به اول بازمی گردید و بنابراین باید با دقت کافی همه خدمه و اعضای خود را زیر نظر داشته باشید.

Genesis Alpha One v2.0 PC-SKIDROW

نسخه کاملا آپدیت شده بازی به v2.0 جایگزین شد

دانلود-بازی-Genesis-Alpha-One

شما در بازی Genesis Alpha One یک سفینه کوچک دارید و رفته رفته با ارائه ارتقاهای مختلف، آن را به غولی عظیم تبدیل می کنید. این سفینه ارتقا یافته حال می تواند کاراگاه های بزرگتری داشته باشد و محوطه هایی برای قرارگیری خدمه هم داشته باشد. شما با استفاده از منوی بصری بازی، می توانید روی طراحی این کابین ها نظارت داشته باشید. آلودگی هایی که توسط بیگانگان ایجاد شده اند، می توانند به سرعت تکثیر شوند و خدمه را تحت تاثیر قرار دارند.

info

In a near future ravaged by wars, corrupt regimes and devastating pollution, influential corporations have created the Genesis program in a last-ditch attempt to save humanity. As the Captain of a Genesis starship, you journey into uncharted space on the ultimate mission. Build and manage a space vessel, farm resources, deal with terrifying alien infestations, clone creatures and explore a vast, randomly generated universe.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core i3-4130 / AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950 or Radeon R9 290

Sound Card: Windows Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Core i5-4590 CPU @ 3.30GHz / AMD FX 8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 970 (4 GB) / Radeon R9 390

Sound Card: Windows Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Genesis Alpha One v2.0-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم