دانلود بازی Gladiabots v1.1.1 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

در بازی Gladiabots شما باید ربات های خود را سرهم کنید، هوش مصنوعی آن ها را بادقت توسعه دهید و آن ها را راهی میدان نبرد نمایید. شما باید سیستم های مبارزاتی ربات هایتان را تحلیل کنید، بهبود داده و این امر را آنقدر تکرار کنید تا بتوانید بر رقبای هوشمند خود پیروز شوید. در ضمن، می توانید این بازی مهیج را با دوستان خود به صورت آنلاین تجربه نمایید. بازی Gladiabots اثری از استودیو GFX47 می باشد که در سبک استراتژیک، شبیه سازی و برنامه نویسی توسعه یافته است.

هوش ماشینی خود را ایجاد کنید و سپس به تماشای اینکه چگونه ربات‌ها آن را در میدان نبرد به اجرا در می‌آورند، بنشینید. ربات‌ها را تعمیر کنید، بهبود بخشید و این کارها را تا جایی تکرار کنید که تمام رقبای خود را از میان بردارید. سیستم برنامه‌ریزی هوش ماشینی ساده و قدرتمند ربات‌ها، بدون نیاز به مهارت‌های برنامه‌نویسی میلیون‌ها ترکیب مختلف را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. جوخه ربات‌های خود را خلق کنید و به شخصی‌سازی آن‌ها بپردازید. این بازی دارای حالت کمپین تک‌نفره و حالت کریر چندنفره آنلاین با امکان بازی به صورت Rank، Unrank و مسابقات خصوصی است. مسابقاتی ایجاد کنید و با دیگران به رقابت بپردازید. با دوستان به واسطه قابلیت «چندنفره ناهنگام» حتی زمانی که آنلاین نیستند به نبرد بپردازید.

بازی Gladiabots دارای حالت سندباکس است که امکان کنترل هر دو تیم به منظور آزمون تاکتیک‌ها را برای بازیکنان فراهم می‌کند. رتبه خود را افزایش دهید و با کسب امتیاز پوسته‌های جدیدی را برای ربات‌ها آزاد کنید. بازیکنان می‌توانند به لطف قابلیت کراس پلتفرم با بازیکنان نسخه‌های موبایل و کامپیوتر رقابت کنند. قابلیت «اشتراک اکانت» به بازیکنان اجازه می‌دهد بین نسخه‌های موبایل و کامپیوتر جابه‌جا شوند و در تمام پلتفرم‌ها به پیشرفت‌های خود دسترسی داشته باشند.

Gladiabots v1.1.1 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Gladiabots

info

Gladiabots is a robot combat strategy game in which you carefully construct the AI of your robot squad and send them into the battle arena. Improve, refine and repeat until you outsmart all your opponents and friends online.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10

Processor: 1.7+ GHz or better

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Must support OpenGL 2.1 or higher. Intel HD 3000 or better.

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Gladiabots v1.1.1-SiMPLEX با لینک مستقیم