دانلود بازی Goblin Squad Total Division برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

در بازی Goblin Squad Total Division شما باید رهبری گروهی از گوبلین های بلااستفاده را بدست بگیرید و آن ها را در این سفر ماجراجویانه و استراتژیک راهنمایی کنید. شما باید در سرزمین های انسان ها سفر کنید، روستاهای آن ها را بازبینی کرده و گوبلین های دیگر را از سایر قبیله ها و سرزمین ها گرد هم آورید تا بتوانید ارتش قدرتمند خود را تشکیل دهید. ایجاد یک امپراطوری قدرتمند که بتواند علیه ارتش انسان ها مقابله کند و آن ها را شکست دهد، مهم ترین وظیفه ی شماست. بازماندگان نبردهای گوبلین ها را جمع آوری کنید، به آن ها آذوقه برسانید تا تقویت شوند، آموزش های نظامی دهید و آماده ی نبرد کنید. بازی Goblin Squad Total Division درباره ی مدیریت قبلیه ی گوبلین هاست که باید پیش از اتمام زمان مشخص، آن ها را به هدفشان برسانید.

هم چنین اگر زمان شما در حال اتمام بود، می توانید با دخالت در برنامه ی انسان ها، پروژه ی آن ها را عقب انداخته و برای خود زمان خریداری کنید. این بازی از مبارزات تاکتیکال در هر یک از نبردهای خود استفاده می کند که شما باید هوشمندانه ترین روش ها با بهترین مانورهای نظامی را برای مقابله با ارتش قدرتمند انسان ها اتخاذ کنید. بیش از ۱۶کلاس مختلف از گوبلین ها در اختیار شماست که هرکدام دارای توانایی های منحصر به فرد خود هستند؛ گوبلین های چاق تا گوبلین های عصبانی و سریع و حتی گوبلین های دانشمند می توانند به شما کمک کنند. دنیایی از انتقام پیش روی شماست! انتقام خون گوبلین های از بین رفته را از بشریت بگیرید!

Goblin Squad Total Division PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Goblin-Squad-Total-Division

info

Take command of your bickering tribe of useless goblins in this adventure-driven strategy game. Travel through the human lands, pillaging villages, recruiting and subduing other tribes to pit against the organized, efficient human armies. Build a lasting legacy on the surface for your little goblins as the ungrateful assholes attempt to overthrow you and ruin everything. Set examples and chop the weakest, feed their remains to the most powerful ones and gain their loyalty.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64bit

Processor: i3 2.3GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX760

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: i5 2.3GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX1050Ti

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Goblin Squad Total Division-SiMPLEX با لینک مستقیم