دانلود بازی Grabity 1.0.11 برای کامپیوتر به همراه کرک آنلاین REVOLT

بازی Grabity شما را به نبرد با توپ های بالستیک می برد. بازی دارای فیزیک واقع گرایانه ای است که گیمرها باید در آن در تیم های دو الی چهار نفره قرار گرفته و توپ های بالستیک خود را پرتاب کرده و از سپر برای محافظت از خودشان استفاده کنند. بازی یک نبرد آنلاین بسیار هیجان انگیز را به مخاطب تحویل داده است و تاکتیکی ترین مبارزات را شاهد هستیم. این مبارزات به حدی هیجان انگیز هستند که تا ساعت ها با دوستان خود بازی خواهید کرد و می توانید بهترین لذت را از بازی ببرید. تفکیک خوبی را در زمینه مبارزات دانلود بازی Grabity شاهد هستیم و هر بخش بازی، هیجان خاص خودش را دارد. در تجربه گیم پلی بازی، باید با گرفتن اسلحه های جدید و نزدیک شدن به دشمن خود، با مهارت دقیقی شلیک های خود را انجام دهید و حالت تهاجمی بگیرید.

لزوم دفاع خوب و استفاده از استراتژی خوب حمله، از جمله نکاتی است که می تواند باعث پیروزی شما شود. شما در تجربه این بازی می توانید مهارت های جدیدی را کسب کرده و با سفارشی سازی شخصیت خود، شانس بهتری را در نبردها داشته باشید. مسابقات به صورت هوایی برگزار می شود و هر بازیکنی که بتواند پیش بینی درستی از مسیرهای بازی داشته باشد، می تواند توپ های خود را بهتر پرتاب کرده و بازیکنان رقیب را نابود کند. امکان مسدود کردن حملات و انفجار مایع درست در نزدیکی دشمنان نیز وجود دارد که هیجان بسیار بالایی را به بازی ترزیق می کند.

Grabity 1.0.11 PC-REVOLT

دانلود-بازی-Grabity

با دانلود بازی Grabity می توانید از ربات های جنگنده تکامل یافته نیز استفاده کرده و آخرین ماموریت های خود را به اتمام برسانید. بازی از حالت های مختلف چندنفره آنلاین پشتیبانی می کند و شما یک تجربه آسان از رقابت هایی اعتیادآور خواهید داشت. حالت های متنوع بازی در این اثر، باعث شده است که گیم پلی بازی، سرگرم کننده بودن خودش را از دست ندهد و امکان برقراری تاکتیک های مبارزه ای مختلف را به بازیکنان بدهد. در واقع هر کدام از این مجموعه های منحصربفرد است که باعث می شود بازیکنان بتوانند چیزهای جدیدی را در بازی کشف کنند. گرافیک سه بعدی بازی با بهترین نورپردازی ارائه شده است و محیط هایی را شاهد هستیم که جزئیات بالایی دارد و فیزیک منحصربفردی برای خودش دست و پا کرده است.

info

Grabity is a physics-based, arena brawler where 2-4 players wield Grab guns to turn objects into lethal projectiles or makeshift shields. Twin-stick twitch reflexes combine with tactical thinking in this side-on, 2.5D grab ’em up – best enjoyed with friends couch-style for maximum trash-talk and combat shenanigans!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: SM3 512MB VRAM
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Core i7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: SM4 1GB VRAM
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) ابتدا کلاینت استیم را از اینجا دانلود و نصب کنید. اجازه دهید تا به آخرین نسخه خود به روزرسانی شود.

2) یک اکانت استیم برای خود ایجاد کرده و به آن لاگین کنید.

3) فایل فشرده بازی را اکسترکت کنید و محتوای درون پوشه REVOLT را در پوشه ی اصلی بازی کپی و جایگزین نمایید تا بازی کرک شود.

4) با استفاده از فایل Grabity.exe بازی را اجرا کنید.

5) در محیط بازی به بخش Online مراجعه کنید تا یک هاست ایجاد نمایید. سپس دوستان خود را برای بازی کردن دعوت نمایید. هم چنین می توانید به سایر سرورهای آنلاین که ایجاد شده است متصل شوید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

هشدار مهم! کرک این بازی تنها به صورت آنلاین می باشد و نیازمند استیم است. لطفا بخش راهنمای نصب را با دقت مطالعه نمایید.

———————–

دانلود کرک آنلاین بازی Grabity Multiplayer Fix-REVOLT با لینک مستقیم

دانلود بازی Grabity 1.0.11-SteamRip با لینک مستقیم