دانلود بازی Grave Keeper برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Grave Keeper شما را در نقش یک شکارچی کارکشته قرار می دهد که وارد سرزمین های امپراطوری شده اید و باید گنجینه های پادشاهی را کسب کنید. برای این کار ابتدا باید او را بکشید و سپس نقشه ای جهت نابودی نیروهایش داشته باشید. با این کار شما به یک قهرمان تبدیل می شوید و دیگر باید با دشمنان بزرگتری روبرو شوید. مبارزه و بهبود شخصیت ها، می تواند کمک بزرگی برای شما باشد. سعی کنید که مرتبا به سراغ هیولاهای دیگر بروید.

اسکلت آنها را به مانند خائنین این سرزمین بر چوب بیاویزید. عمیق ترین سیاه چال ها برای دشمنان شما ساخته شده است و باید از آنها استفاده کنید. باس فایت ها فوق العاده سخت هستند و حتما باید مهارت های خود را ارتقا دهید تا بر آنها چیره شوید. بازی از حالت های مختلف برخوردار است و می توانید در قالب یک سرباز یا شخصیت شوالیه ای به بازی وارد شوید. محیط بازی بر پایه دنیاهای فانتزی ارائه شده است و حریف اصلی شما Skeleton King است.

Grave Keeper PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Grave-Keeper

با نگاهی به بازی Grave Keeper متوجه می شویم که وارد نوعی جنگ های صلیبی شده ایم و اینبار شخصیت ها حالت کارتونی دارند. این شخصیت ها در همان فضا به نبرد می پردازند و شما هم می توانید از سیستم های مبارزه ای مختلف استفاده کنید. دشمنان شما نوارهای سلامت دارند و رفته رفته سخت تر می شوند. باید مراقب بمب هایی که پرتاب می کنند باشید و همیشه حرکت متناوب خود را ادامه دهید. بازی از سیستم شبانه روزی برخوردار است و در این زمینه یک ترکیب رنگی عالی ارائه می کند. شوالیه شما تنها به دنبال طلا است و در این راه پادشاه اسکلتی راه شما را سد می کند. این هدف به ظاهر ساده ای به نظر می رسد، اما درواقع شما کار سختی پیش رو دارید و باید موج های مختلف حمله سربازان اسکلتی روبرو شوید.

info

You are The Bounty Hunter and walked into The Forbidden Stronghold. It is taken by The Skeleton King. To collect all treasures you must kill him first. Become a hero and fight against the biggest enemies. Fight and improve the main character to hunt down monsters, dark skeletons, mages and other villains in deepest dungeons.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7+

Processor: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 or equivalent

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770

Storage: 300 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320 or equivalent

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Grave Keeper-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs