دانلود بازی Guacamelee 2 Complete Edition برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود بازی Guacamelee 2 با حفظ هویت‌اش به عنوان یک بازی در سبک مترویدونیا سعی دارد تا محتوای جدیدی را به ویژه برای حالت جالب و بامزه مرغی آشنای این مجموعه ارائه دهد. بازی Guacamelee 2 هنوز هم سریع، پر چالش و رنگارنگ است و هنوز هم بازی سعی دارد تا شما را مجاب به گفتگو با تمام اهالی شهر برای پی بردن به داستان کند. اما حداقل از بعد داستانی، بازی دیگر پیچیدگی خاصی ندارد و برخلاف بسیاری از بازی‌های مترویدونیا، مسیر حرکت خوآن هموار و مشخص است.

بازی مانند گذشته چندین سبک مبارزه متفاوت دارد؛ ترکیب پرش، مشت و لگد برای از بین بردن دشمنان، ساده‌ترین شیوه مبارزه است که از ابتدا در دسترس‌تان قرار دارد. سپس بازی با برگرداندن چهار قدرت ویژه خوآن که با چهار رنگ آبی، قرمز، سبز و زرد شناخته می‌شوند‌، گیم‌پلی و موانع کاملا آشنایی را در اختیار بازیکن می‌گذارد. این قدرت‌ها اما به مرور با تکامل مهارت Grab کردن یا گرفتن دشمنان ادامه پیدا می‌کند و این‌بار می‌توانید با ارتقاء قابلیت‌ها، در چهار جهت،‌ از توانایی پرتاب قدرتمند‌تر دشمنان استفاده کنید. گوآکا میله ۲ این‌بار نیز قدرت‌های بالا رفتن از دیوار یا قدرت پرواز کردن مستقیم از روی دیوار را در دسترس بازیکنان می‌گذارد و حتی بیشتر از اولین شماره باید از این قدرت‌ها استفاده کنید.

Guacamelee 2 Complete Edition PC-TiNYiSO

نسخه کامل بازی به همراه تمامی بسته های الحاقی اضافه شد

دانلود-بازی-Guacamelee-2

دانلود بازی Guacamelee 2 در حقیقت ترکیبی از سبک‌های Beat ’em up و مترویدونیا محسوب می‌شود. در نتیجه مبارزات شلوغ و پر زد و خورد بازی، بخشی از گیم‌پلی هستند و در هر گوشه و کنار شاهد مبارزاتی طولانی با اسکلت‌ها خواهید بود. درینک باکس به ویژه در زمینه قدرتمند کردن دشمنان، خوب عمل می‌کند و به مرور با پیچیده‌تر کردن مکانیزم مبارزه دشمنان و محیط شما را درگیر می‌کند. بازی Guacamelee 2 همچنین از حالت چندنفره لوکال تا چهار بازیکن پشتیبانی می‌کند. وجود این حالت به ویژه در درجات سختی بالاتر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با همکاری یکدیگر آسان‌تر از موانع عبور کنند. باوجود جذابیت‌هایی که حالت چندنفره بازی دارد،‌ متاسفانه به دلایلی درینک‌باکس حالت چندنفره آنلاین را به بازی اضافه نکرده است و امیدواریم که در آینده شاهد اضافه شدن این بخش نیز به بازی باشیم.

منبع توضیحات: زومجی

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Guacamelee 2-CODEX فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۹گیگابایت به شروع از ۱٫۲گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۴ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۲گیگابایت است.
  • از کتابخانه ی XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Brawling has never been more beautiful! The long-awaited sequel to the smash hit action-platformer is here: Guacamelee! 2 brings luchador Juan Aguacate out of retirement for a stunning new Metroidvania-style adventure, where he must face his greatest challenge yet – one that threatens to tear apart the very fabric of the Mexiverse!

Explore a huge, hand-crafted world inspired by Mexican culture and folklore, filled with sassy new villains and weirdos (and a few old friends!). Learn a deep repertoire of bone-crunching wrestling moves to fend off the skeletal hordes and overcome skillful platforming challenges… and who said anything about a Chicken Illuminati? Certainly not us!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, 8, 7
Processor: 2 Ghz+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Shader Model 5.0, 2 GB VRAM + Shared on 64-bit OS, 2 GB VRAM on 32-bit OS
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Supports Xbox 360 Controller and other XInput-compatible controllers

راهنمای نصب

۱) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۲) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک نیست.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Guacamelee 2 Complete Edition-TiNYiSO:

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

————-

هشدار مهم! نسخه فیت گرل قدیمی است. در صورت انتشار نسخه جدید، جایگزین خواهد شد.

دانلود فیت گرل Guacamelee 2-FitGirl با لینک مستقیم