دانلود بازی Guards of the Gate برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

بازی Guards of the Gate یک اثر جذاب نوبتی است که روی محیط های شیش ضلعی قرار گرفته است. شما گروهی از قهرمانان تحت عنوان Guards of the Gate را دراختیار دارید و باید تلاش کنید که جهان را از شر اژدهای شیطانی نجات دهید. در ایتدا باید از بین قهرمانان بازی سه مورد انتخاب کنید و ماجراجویی را شروع کنید. نبرد با چند مورد از دشمنان و دوری از تله ها تنها وظیفه شما است و باید در مکان های متخلف این کار را تکرار کنید. تا زمانی که قهرمانان شما زنده هستند، می توانید این کار را تکرار کنید و آنها را لو آپ کنید. مهارت ها و تجهیزات شما در این حالت ارتقا پیدا می کند و می توانید تاثیر بیشتری روی دشمنان داشته باشید. ۴ فصل داستانی برای بازی در نظر گرفته شده سات و سیاه چال های مختلف همراه با باس فایت ها را شامل می شود.

Guards of the Gate PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Guards-of-the-Gate

در بازی Guards of the Gate باید تاکتیک های خود را ارتقا دهید و استعداد هرکدام از قهرمانان خود را تعیین کنید. برای ساخت یک قهرمان جدید، می توانید از آیتم ها استفاده کنید و مهارت خاصی را به آنها نسبت بدهید. باید عاقانه انتخاب کنید و برای هرمرحله آن دسته از قهرمانان را با مهارت خاص انتخاب کنید که می توانند بیشترین تاثیر را روی دشمنان داشته باشند. باید یک استراتژیست قهار باشید تا بتوانید شخصیت ها را بشناسید و به موقع از آنها استفاده کنید. شما می توانید از بدترین وضعیت ها عبور کنید یا اینکه با تصمیمات بد، خودتان را به منجلاب بزرگی گرفتار سازید. سیستم های نوبتی همواره بدین شکل هستند که انتخاب درست هیروها اهمیت بالایی دارد و باید فاصله را هم نسبت به ضرباتی که می خواهید وارد کنید، حفظ کنید. بنابراین قطعا رفته رفته که هیروها را بهتر شناختید، عملکرد منطقی تری خواهید داشت.

info

Guards of the Gate is a roguelike RPG game with turn based battles on hexagonal fields. You control a team of heroes aka Guards of the Gate, who are trying to save the world from the evil Dragon Lord.

Select 3 heroes and start the adventure. Fight with several enemies, avoid traps on different places while your heroes are leveling up, learn new skills and get equipment. There are 4 chapters with several dungeons which ends with boss fight.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: 2.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia or ATI DirectX9 Compatible Graphics Card

DirectX: Version 9.0

Storage: 1500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Guards of the Gate-SKIDROW با لینک مستقیم