دانلود بازی GUILTY GEAR برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

فرنچایز GUILTY GEAR برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ میلادی معرفی شد و پس از محبوب شدن آن در بین گیمرها، به سیستمی کاملا جدید در گیم پلی بازی های رایانه ای تبدیل شد که اثری فایتینگ ۲بعدی و افسانه ای را به گیمرها تقدیم کرد. حال، پس از گذشت ۲۱سال، این بازی مجددا برای پلتفرم PC توسط استودیو Arc System Works در شبکه استیم منتشر شد تا یاد و خاطره ای را برای گیمرهای کلاسیک زنده کند. با استفاده از حرکات ترکیبی Gatling قدرت افراد خود را افزایش دهید و دشمنان خود را از پا دربیاورید.

با استفاده از حملات Charge Attack تخریب پذیری خود را افزایش داده و فشار را بر روی رقبای خود افزایش دهید. حرکات پایانی این بازی که Sakkai نامیده می شوند را بر روی دشمنان خود در آخر مبارزات اعمال کنید و نمایش های خیره کننده ای را انجام دهید. در بازی کلاسیک Guilty Gear سیزده کاراکتر منحصر به فرد وجود دارند که هرکدام حرکات و اکشن های ویژه ی خود را داشته و می توانند ساعت ها شما را سرگرم کنند. در نظر داشته باشید که این بازی از قابلیت های آنلاین بهره مند نیست و فقط به صورت آفلاین قابل اجراست. در ضمن، اچیومنت های استیم و بازی کردن با دوستان خود به صورت لوکال با پشتیبانی نسبی از گیم پد در این بازی لحاظ شده است.

GUILTY GEAR PC-DARKZER0

دانلود-بازی-GUILTY-GEAR

info

First released in 1998, and achieved worldwide recognition with its own original world view and a whole new game system, the legendary 2D Fighting Game “GUILTY GEAR” now reappearing! Unleash your furious attack chains with the speedy-as-ever “Gatling Combination”; Keep up your pressure game with the “Charge Attack”; Destroy your opponent and conclude the match immediately with the “Sakkai”, and many more! Play the game in the prime of its all-raw era! Relive the hot moments with the 13 unique characters!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10 (64bit)

Processor: Intel Core i3-4005U CPU @ 1.70 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل GuiltyGear.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی GUILTY GEAR-DARKZER0 با لینک مستقیم

ADs