دانلود بازی Hard Helmets برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Hard Helmets برای یک چالش سخت آماده شوید و ارتش خود را آماده کنید تا در برابر دیگر بازیکنان قرار بگیرید. استراتژی حمله و دفاع در بازی وجود دارد و می توانید از قبضه های مختلف سلاح استفاده کنید. می توانید از وسایل نقلیه نیز اسفاده کنید و به پرتاب موشک و شلیک به نیروهای مختلف بپردازید. اگر بتوانید خود را به پرچم دشمن برسانید، پیروز می شوید و می توانید امتیاز آن مرحله را بگیرید. استراتژی های زیادی برای این منظور ارائه شده است و می توانید با پیاده سازی هر کدام از آنها، هدف خود را دنبال کنید. دانلود بازی Hard Helmets صحنه های حماسی زیادی دارد و خواهید دید که ریتم اکشن عجیب و غریبی در این اثر استفاده شده است. اسلحه ها فوق العاده تخریب گر هستند و می توانند تعادل لازم را داشته باشند. می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و از سلاح های دوربرد و موشک نیز استفاده کنید.

Hard Helmets PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Hard-Helmets

همانطور که برای هر جنگی، سربازان نقش اصلی را دارند، در دانلود بازی Hard Helmets نیز باید قبضه های مختلف را پیدا کنید و در نهایت سربازان خود را راهی نبرد کنید. توانایی های خود را بالاتر ببرید و این بار خواهید دید که سربازان به دستورات شما گوش می دهند و می توانند ماموریت های شما را دنبال کنند. انواع مختلفی از سربازان را در بازی شاهد هستیم و به همین منظور استراتژی خاصی در بازی تعریف می شود. فناوری مدرن در بازی به کار گرفته شده است و انیمیشن های خارق العاده به خوبی جزئیات این روند را نشان می دهد.

سبک بازی های قدیمی شوتر، در این اثر به کار گرفته شده است و می توانید به مانند بازی های دوبعدی کلاسیک، این اثر را نیز تجربه کنید. اوراق سلاح های بازی، دارای طراحی قدیمی هستند و همین هم حس جالبی را در هنگام نبردها ایجاد می کند. نیروهای متفقین و متحدین در بازی حضور دارند و بعد از پایان هر ماموریت، مدال جنگی دریافت می کنید.

info

Prepare for a challenge with no equal, Face the attacks of armies controlled by other players, prepare your strategy to attack and defend your facilities by the use of different kinds of war bonds than can be using in real time in the battle, you can call different kinds of troops, support vehicles, rocket launchers and much more. You strategy is the key to capture enemie’s flag and reach victory.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 +
Processor: Intel Core i5 or Similar
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel Graphic Card or Equivalent
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 10
Processor: Intel Core i7 or Similar
Memory: 12 GB RAM
Graphics: GeForce GTX1050 or Similar
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hard Helmets-SKIDROW با لینک مستقیم