دانلود بازی Harvester of Dreams: Episode 1 برای کامپیوتر

بازی Harvester of Dreams شما را به یک بالون لوکس می برد که بالای زمین قرار دارد و باید بین دو جهان رویا و واقعیت در حرکت باشید و ماموریت های خود را انجام دهید. در این سفر شما باید اشیا را پیدا کنید و بدانید که کدام به همدیگر ربط دارند. این یک اثر ماجراجویانه اول شخص است که شما را به مناظری شبیه به استیم پانک می برد و سبک الهام گرفته شده ای از این اثر محبوب را ارائه می کند. برای پیشرفت و موفقیت در بازی باید به دنبال راه ها و کلیدهایی باشید که درها را تعمیر و باز می کند. کار اصلی شما در واقع راه رفتن است و هر در هم یم چالش جدید محسوب می شود. هر کدام از این درها شما را به اتاق های شگفت انگیز و منحصربفردی می برد که هزاران چالش در آن انتظار شما را می کشد.

Harvester of Dreams Episode 1 PC-PLAZA

دانلود-بازی-Harvester-of-Dreams

هنگامی که شما در بازی Harvester of Dreams کشتی را ترک می کنید، دنیایی به مراتب بزرگ تر و پیچیده تر خواهید یافت که حقایق ناخوشایندی در آن نهفته شده است. این حقایق در واقع راه خودشان را از رویا به سمت واقعیت پیش گرفته اند و نمود جدی تری در واقعیت پیدا کرده اند. این درواقع یک توالی است که به صورت دنباله ای تا پایان ادامه پیدا می کند و بسیار گیج کننده است. گیم پلی بازی حدود ۲ ساعت طول می کشد و شامل چالش ها و معماها بسیار جذاب است. گرافیک سه بعدی بازی طراحی جالب توجه فضای بازی را به خوبی به تصویر می کشد. بازی از گیم پد هم پشتیبانی می کند و می توانید با قدری تنظیم می توانید تجربه بهتری داشته باشید. ساخت بازی حدود یک دهه به طول انجامیده است و حال می توانید اولین قسمت از بازی را تجربه کنید.

info

Harvester of Dreams takes you on board a luxurious airship high above the ground. You’ll find yourself caught between two worlds, a dream and reality. On your journey through the game you will find out, which is which.

HoD is a first-person adventure game (aka walking simulator) taking you into a steampunk inspired scenery. To progress in the game, you will have to find the items required to fix or crack open the locked doors, that you are going to face. Each door reveals a new, unique and interesting room to explore.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: XP SP2 / Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 1.8 GHz, SSE

Memory: 2 GB RAM

Graphics: ShaderModel 3.0

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: XP SP2 / Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 2.4 GHz, SSE

Memory: 4 GB RAM

Graphics: ShaderModel 3.0

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Harvester of Dreams Episode 1-PLAZA با لینک مستقیم