دانلود بازی Hazardous Space v1.03 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Hazardous Space یک اکشن ماجراجویانه هیجان انگیز است و باید تلاش کنید که در ایستگاه فضایی Labirynths زنده بمانید. بازی به صورت نوبتی است و هر کدام از کاراکترها قابلیت خاصی دارند. اتمسفر بازی هم به خوبی نشان می دهد که در صورت شکست راهی برای خروج نخواهید داشت و بازی در نهایت تمام می شود. می توانید از صدها سلاح و مهمات در بازی استفاده کنید و حتی کیت کمک های اولیه را هم داشته باشید. شما دو انتخاب کلی دارد و باید پیش از خروج از ایستگاه آنها را انجام دهید. گروهی از دشمنان هستند که ترس و واهمه ای از مرگ ندارند و سرتا پا حمله می کنند.

شما باید هرچه می توانید در اتاق های ایستگاه فضایی پیش بروید و همه چیز را کشف کنید. شما باید به دنبال شخصیتی به نام مکس باشید که اصلی ترین دلیل شما برای حضور در این ایستگاه است. مارپیچ های بزرگی از تله ها وجود دارند که چالش حضور شما را بیشتر می کنند. گاها حرکت در یک مسیر صاف می تواند جوابگو باشد و این ماپیچ ها صرفا حقه ای برای مواجهه شدن با دشمنان بیشتر باشند.

Hazardous Space v1.03 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Hazardous-Space

سیستم آسیب پذیری شخصیت بازی Hazardous Space از یک ماژول منحصربفرد استفاده می کند و تاکنون آن را ندیده اید. زامبی ها و جهش یافته ها هم جز دشمنان شما هستند و شما وقت چندانی برای انتخاب مهارت های خود در برابر آنها ندارید. نوار سلامتی روی هر کاراکتر دیده می شود و می توانید طرح های خود را برای زنده ماندن در برابر آنها پیاده سازی کنید. انیمیشن ها ساده هستند و سازندگان بیشتر روی طراحی کاراکترها و دشمنان بیشتر تمرکز کرده اند. اما یکی از اصلی ترین بخش های بازی مربوط به کارت های مهارت است و باید تا می توانید آنها را کسب کنید و به نبردهای خود تنوع بدهید. حرکت در ایستگاه فضایی لذت بخش است و حتی گاها باید راه خود را از بین دوراهی ها تشخیص دهید.

info

A dangerous survival adventure in space station labirynths. Turn-based combat, character progression, the atmosphere of impending threat. Collect and modify weapons, stock up on ammunition and first-aid kits, use your brain and think two steps ahead. Between you and the exit from the station – a horde of enemies who know nothing about fear or mercy.

The “Wanderer” station is full of secrets for you to uncover. Perhaps, that’s how we will find out what happened there and how the arrival of Max is connected with that. Or maybe not only that. The main thing to survive!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Duo E5200

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 9800GTX+ (1GB)

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Additional Notes: “Using the Minimum Configuration, we strongly recommend to use minimal settings in order to not experience low frame rates.”

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+

Processor: Intel Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 560

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hazardous Space v1.03-SiMPLEX با لینک مستقیم