دانلود بازی Hearts of Iron IV Waking the Tiger + Update v1.5.4 برای کامپیوتر

بسته الحاقی جدید دانلود بازی Hearts of Iron IV تحت عنوان Waking the Tiger در ۸مارس ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شد. شما در این بسته الحاقی تمرکز خود را بر روی جمهوری چین یا حزب کمونیست چین می گذارید و آن ها را برای پیروزی در جنگ و در مسیر آینده راهنمایی می کنید. تاریخ عوض شده است! دو دشمن مهم شما یعنی آلمان و ژاپن تقدیرشان تغییر کرده است. هیتلر می تواند عزل شود و در ژاپن می توان دوباره دموکراسی را برپا کرد. شما در بسته الحاقی Waking the Tiger باید از قدرت سیاسی خود استفاده کنید و تصمیمات ملی را برای تقویت قدرت نظامی خود تدارک ببینید.

بازی Hearts of Iron IV از سری بازی های استراتژیکی تاریخی قابل هدایت از بالای نقشه و ساخته Paradox Development Studio  می باشد که بر دوره جنگ جهانی دوم و از سال ۱۹۳۶ تا ۱۹۴۸ متمرکز می باشد.  این بازی از خانواده سری بازی های تاریخی و نقشه ای Paradox Interactive می باشد و موتور آن، مانند عنوان Europa Universalis IV و Crusader Kings II، نسخه ی پیشرفته تر همان Clausewitz Engine می باشد. اگر تا به حال به به یک نقشه بزرگ از بالا نگاه کرده اید و فکر یک اقدام به یک یورش تمام عیار و مدریت کلی از بالای همین نقشه به سرتان زد؟ آنگاه دانلود بازی Hearts of Iron IV را به شما توصیه میکنیم. این عنوان از یک نقشه عالی برخوردار می باشد که نه تنها می توان حرکات نیرو ها را از روی آن مدیریت کرد؟ بلکه  حتی می توان با استفاده از تدارکات لوجستیک فراوانی، آن ها را تحت پوشش کامل قرار داد. بازی های زیادی وجود دارند که در آن ها فقط موضوع جنگ ها و ضربات تاکتیکی است؛ اما این بازی علاوه بر تاکتیک در جنگ شامل مسائلی از جمله: صنعت، تجارت و سیاست های مربوط به جنگ هم می شود.

Hearts of Iron IV Waking the Tiger PC-CODEX

|آپدیت بازی Update v1.5.4-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger

زمان در این بازی با سرعتی متناسب و مقیاسی قابل تنظیم می گذرد اما اگر مایل باشید می توانید زمان را در بازی متوقف کرده و به صدور دستورات پیچیده خود بپردازید. اختیارات و زیر ساخت های نظامی یک کشور دلخواه در این بازی به دست شما داده می شود و شما می توانید با استفاده از تحقیقات، تولیدات، سیاست ها و اقدام به حرکات این نیرو ها، وضعیت جنگی آن کشور را به خواست خود پیش ببرید.

می خواهید که در بازی Hearts of Iron IV یک تانک بسازید؟ برای این کار بعد از داشتن فناوری لازم شما باید یک سری نمونه از ماشین های زرهی،مثلاً Panzer Mk IV را برای آلمان جمع آوری کرده و در لیست تولیدات خود قرار دهید. سپس باید پس از انتخاب نوع تولیدات از لیست معین کنید که منابع و نیروی موجود در چه تعداد از کارخانه هایتان را میخواهید به تولید محصول مورد نظر خود اختصاص دهید. اما برای تکنولوژی های جدید خطوط تولیدی موجود کمی نا کار آمد هستند.

در چنین وضعیتی بیش از ۱۲ کارخانه فقط حدود ۳ تانک در هفته تولید می کنند؛ اما وضعیت اینطور نمی ماند و با گذشت زمان خط تولیدات قوی تر شده و سرعتش را افزایش می دهد، ولیکن احتیاج به اختصاص وقت و منابع فراوانی برای ارتقاء سطح تکنولوژی آن هاست. این قانون ساده سیستم های صنعتی کشور های مختلف را به وضوح متمایز می سازد. مثلا آلمان علاقه ی فراوانی به تولید ماشین های جنگی مجزا با قابلیت های منحصر دارد که این به توانایی تولید انبوه آن ها لطمه وارد می کند. اگر هر کشور دیگری نیز همین سیستم را در صنعت داشته باشد، در همین وضعیت قرار می گیرد.

دانلود-بازی-Hearts-of-Iron-IV

دستوراتی که شما صادر میکنید، حرکت نیرو های شما به صورت فلش هایی با رنگ های، سبز، قرمز و یا قهوه ای سوخته نشان می دهد. دشمن نیز می تواند در صورت برخورداری از قدرت اطلاعاتی بالا، ریسک کرده و به جاسوسی از حرکات شما بپردازد و در صورت موفقیت از نقشه شما مطلع شود و خود را برای مقابله با شما آماده کند که نمونه بارز آن در تاریخ، نبرد Kursk میان شوری و آلمان بود که نیرو های آلمان به خاطر مطلع بودن شوروی از نقشه آن ها، در شروع حمله خود زمینگیر شدند. همانطور که می دانید باید هنگام صدور فرمان های خود از آب و هوا نیز غافل نباشید، چون زمستان سرد و سرمای طاقت فرسا خصوصا در مناطقی مانند روسیه بر  حرکت نیرو های شما تأثیر منفی می گذارد.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم ایران

 

مشاهده تریلر بسته الحاقی Waking the Tiger:

اسکرین شات بسته الحاقی Waking the Tiger بازی:

اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger

اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger

اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger اسکرین-شات-بازی-Hearts-of-Iron-IV-Waking-the-Tiger

info

Victory is at your fingertips! Your ability to lead your nation is your supreme weapon, the strategy game Hearts of Iron IV lets you take command of any nation in World War II; the most engaging conflict in world history.From the heart of the battlefield to the command center, you will guide your nation to glory and wage war, negotiate or invade. You hold the power to tip the very balance of WWII.It is time to show your ability as the greatest military leader in the world. Will you relive or change history? Will you change the fate of the world by achieving victory at all costs?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Direct X- compatible soundcard.
Additional Notes: Mouse and keyboard are required. / Latest available WHQL drivers from both manufacturers/ Internet Connection or LAN for multiplayer, Up to 32 other players in multiplayer mode

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-bit or newer
Processor: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Direct X- compatible soundcard.
Additional Notes: Mouse and keyboard are required. / Latest available WHQL drivers from both manufacturers. / Internet Connection or LAN for multiplayer, Up to 32 other players in multiplayer mode

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.5.4-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.5.3-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.5.2-CODEX با لینک مستقیم

———————————-

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 8مارس 2018 (17م اسفند 1396) + بسته الحاقی Waking the Tiger می باشد.

دانلود بازی Hearts of Iron IV Waking the Tiger-CODEX با لینک مستقیم