دانلود بازی Heathen Engineerings Terran برای کامپیوتر

Heathen Engineerings Terran یک بازی ایندی، استراتژیک و اکشن می باشد که حال و هوای ۴X و فضایی دارد. این بازی اثری از استودیو Heathen Engineering می باشد که در ۲۱م مارس ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است. شما در این بازی باید دولتی را برای خود انتخاب کرده و کنترل منابع کهکشان را بدست بگیرید. استراتژی های شما در این بازی کاملا حیاتی هستند و مبارزات شوتر فضایی با دوربین سوم شخص در آن شکل خواهد گرفت. شما باید امپراطوری خود را در سرتاسر هزاران ستاره مدیریت کنید.

سیستم های در حال توسعه، ایستگاه ها و کشتی های فضایی شما در سرتاسر کهکشان پراکنده هستند و این تبحر شماست که بتوانید به درستی آن ها را مدیریت کنید. با دستورهای نظامی خود، مبارزات بین کهکشانی را مدیریت کنید تا بتوانید در این مبارزات پیروز شوید و فرمانروایی خود بر سرتاسر کهکشان را اعمال نمایید. بازی Heathen Engineerings Terran به ادغام ژانر سوم شخص RTS با ۴X پرداخته و نتوانسته این موضوع را به خوبی انجام دهد. چرا که اقبال مناسبی از سمت گیمرها و منتقدین برای این بازی تا به امروز شکل نگرفته است.

Heathen Engineerings Terran PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Heathen-Engineerings-Terran

info

Found a Terran government, corporation or armada and compete for influence and control over the galaxy’s resources in Heathen Engineering’s Terran. Grand strategy meets real-time tactical battles meets 3rd person space shooter action.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Core 2 Duo Processor or Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Shader Model 4 capabilities

DirectX: Version 10

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Heathen Engineerings Terran-DARKSiDERS با لینک مستقیم