دانلود بازی Heavens Vault برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Heavens Vault از سری عناوین خاص و مهیج به سبک ماجراجویی سه‌بعدی است که استودیوی اینکل (Inkle) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته است. این استودیو کارنامه‌ی خوبی از ساخت عناوینی مانند ۸۰ Days را از خود به جای گذاشته است و حال باید دید که جدیدترین بازی تیم سازنده‌ی آن نیز به محبوبیت خواهد رسید یا خیر. این بازی داستان یک باستان شناس را روایت می‌کند که به همراه ربات خود به دنبال کشف رمز و رازهای مناطق مختلف است. منطقه‌ای به نام Nebula که در فضا قرار دارد، توجه این شخص را جلب می‌‌کند و شما باید در این راه به خواسته‌های او در زمینه‌ی باستان شناسی کمک کنید. Heaven’s Vault یک بازی ماجراجوییِ سه بعدی است که باستان شناسی را با سبک علمی تخیلی ترکیب کرده است.

داستان بازی Heavens Vault درباره‌ی باستان شناسی با نام آلیا الاسرا (Aliya Elasra) است که با کمک روباتش، Six، به بررسی The Nebula می‌پردازد. The Nebula شامل قمرهایی زیاد، خرابه‌هایی قدیمی، کتبیه‌ها و رازهای متعددی است. حلقه اصلی گیم‌پلی این بازی را، رمزگشایی یک زبان یونانی باستانی شکل می‌دهد که بر درک و دانسته‌های الاسرا می‌افزاید و او را به هدفش نزدیک‌تر می‌سازد. طراحی Heaven’s Vault واقعاً جذاب است و هر انتخاب و مسیری که برگزینید، بر مرحله‌ی بعدی آن تاثیر می‌گذارد. باید دید که آیا ویژگی‌های جذاب بازی‌های اینکل در این بازی نیز به نحو احسن پیاده‌سازی می‌شود یا خیر. با طیف گسترده‌ای از شخصیت‌های متعدد و کاوش در محیطی جهانِ باز، انتظارات بالایی از این بازی می‌رود.

Heavens Vault PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Heavens-Vault

info

Aliya Elasra is an archaeologist, exploring a strange region of space called the Nebula with her robot sidekick Six, hoping to uncover the secrets of the long-forgotten past. When a roboticist from the University of Iox goes missing, Aliya begins a trail of discoveries that will lead to the very edge of her world – and the ancient secret of Heaven’s Vault.

Sail an open-world of fast flowing space-rivers, discover lost ruins, explore ancient sites, find artefacts and translate their strange hieroglyphics. Piece together the history of the world and an entire ancient language.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later

Processor: SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850, 2+ Gb of vram

DirectX: Version 10

Storage: 5 GB available space

Additional Notes: Not recommended for Intel HD GPUs

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Heavens Vault-TiNYiSO:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم