دانلود بازی Hell Warders برای کامپیوتر – کرک نهایی PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Hell Warders درواقع فرقه ای باستانی از قهرمانان با قدرت ها و توانایی های منحصر به فرد می باشند که باید علیه شیاطین مقاومت کرده و آن ها را نابود سازند. حال، شما در این بازی در نقش یکی از این قهرمانان هستید و باید موج های متعدد از شیاطین جهنمی را نابود سازید. شما باید با اسلحه گوناگون خود استفاده کنید، رهبران ترسناک این شیاطین را در آسمان ریش ریش کرده و قدرتمندی خود را توسعه دهید. بازی Hell Warders اثری از استودیو Anti Gravity می باشد که PQube Limited آن را منتشر کرده است. این بازی توانسته از هماهن ابتدای انتشار خود نظرات مثبتی را از سمت گیمرها دریافت کند و به نظر می رسد امتحان کردن آن خالی از لطف نباشد.

در این عنوان فانتزی، بازی‌بازن باید از خود و قلعه‌ی تحت کنترلشان در مقابل لشگر جهنمی محافظت کنند. بازی‌بازان می‌توانند از نیروهایی همچون شوالیه، کمان‌دار و جادوگر برای شکست گروه شیاطینی که به قلعه‌ی آن‌ها حمله می‌کنند، استفاده کنند. همانند هر عنوان دیگری در سبک دفاع از قلعه، با گذشت زمان نیروهای دشمن قوی‌تر شده و پس از شکست تعداد مشخصی از دشمنان، باس‌های اصلی بازی وارد شده و شما را به چالش می‌کشند. بازی‌بازان قادر هستند از بین سه شخصیت موجود (هر سه شخصیت قابل شخصی‌سازی و ارتقا هستند) یکی را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان جهنمی بازی بپردازند.

Hell Warders PC-PLAZA

دانلود-بازی-Hell-Warders

با تمام شدن هر دسته از دشمنان، بازی‌بازان این فرصت را خواهند داشت تا شخصیت خود را ارتقا دهند. توانایی‌هایی همچون میزان سلامتی، میزان آسیب، سرعت و نرخ ضربه زدن، سرعت آماده شدن قابلیت‌ها، سرعت حرکت و شانس قابل افزایش هستند. با توجه به اینکه این بازی به صورت چندنفره قابل تجربه است، هماهنگی بین بازی‌بازان و خرید ارتقاء مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی های کلیدی بازی Hell Warders:

  • ترکیب سبک اکشن و نقش‌آفرینی با تاور دیفنس: هدایت قهرمانان قوی را برعهده بگیرید و با قابلیت‌های منحر به فرد یک استراتژی قوی پیاده کنید.
  • خط دفاعی خود را تشکیل دهید: کمان‌داران، شوالیه‌ها، جادوگران و دیگر نیرو‌های خود را با توجه به سلیقه خود در نقطه‌های مختلف محیط بازی قرار دهید تا از دنیای شما حفاظت کنند.
  • بازی چهار نفره کوآپ: نیرو‌های دفاعی خود را با دوستان خود تشکیل دهید و حتی از طریق سیستم Matchmaking آنلاین با دیگر کاربران همراه شوید و با یکدیگر به نبرد با نیرو‌های شیطانی بروید.
  • قهرمانان کلاسیک: قهرمانانی با سلاح‌ها، مهارت‌ها و قابلیت‌های مختلف از سه کلاس مختلف.
  • قابلیت ارتقا نیرو‌ها: به اتمام رساندن مراحل به شما امتیازاتی می‌دهد که از طریق آن می‌توانید مهارت‌ها و دیگر تجهیزات خود را ارتقا کنید تا برای مقابله با دشمنان قوی‌تر آماده باشید.
  • دشمنان حماسی: هیولا‌های شیطانی با جثه‌های مختلف از کوچک گرفته تا غول‌پیکر برای حمله به خانه شما در نظر گرفته‌ شده است. تمامی اعضای جهنم برای نابودی شما نقشه کشیده‌اند.

منبع توضیحات: دانلودها، گیم فا و زومجی

info

Control powerful Heroes, unleash devastating abilities and deploy strategic defensive units in this brand new sub-genre title. Set up archers, knights, mages and catapults – choose their position, upgrade their abilities and create the strongest resistance possible. Combine forces with up to four players and battle the legions of evil! Hell Warders supports co-operative play with friends and online matchmaking.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)

Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 8650

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, or Intel® HD Graphics 4400

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)

Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom™ II X3 or better

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ HD 7950 or better

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hell Warders-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم