دانلود بازی Hero-U Rogue to Redemption v1.5 برای کامپیوتر

بازی Hero-U Rogue to Redemption پس از موفقیت بازی Kickstarter و به دنبال پس سال کار روی توسعه این بازی ارائه شده است و افتخار این را داشته اند که روی این اثر هم کار کنند. داستان بازی روی تعدادی از دانشجویان در دانشگاه قهرمانان جریان دارد که سعی می کنند موارد اسرارآمیز زیادی را کشف کنند. در این اثر، شخصیت شان اوکانر در حال تلاش برای کشف قلعه اسرارآمیزی است تا بتواند لقب جستجوگر برتر سال را از آن خود کند. این در حالی است که دوستان خود را وارد برخی از رقابت های سخت با دشمنانی می کند که هر لحظه مرگ را در کمین خود می بینند.

آنها باید از گذشته خودشان شروع کنند و برخی از موارد مخفی را بیرون بکشند تا توان کشف اسرار قلعه را داشته باشند. گفت و گو ها تاثیر زیادی در ریتم بازی دارد و بازی از اتسمفر سنگین این گفت و گو ها و تفکرات متنوع این دوستان پر شده است. بالاخره همین ها قرار است کلیت ماجرا را پیش ببرد و باید دید که تا چه حدی موفق خواهند بود.

Hero-U Rogue to Redemption v1.5 PC-SiMPLEX

Hero-U-Rogue-to-Redemption

بازی Hero-U Rogue to Redemption را می توان یک اثر نقش آفرینی ماجراجویانه دانست که حول یکی از دانشجویان کنجکاو دانشگاه جریان دارد. این شخص سعی دارد که با دیگران دوستی برقرار کند و مهارت های خودش را اجرایی کند. در یکی از این روزها در دانشگاه، دانشجویان مکان عجیبی را کشف می کنند و با ورود به آن، خود را در مهلکه بزرگی گرفتار می بینند. مبارزات با موجودات اسرارآمیز، تنها بخش کوچکی از تجربه این بازی است و باید بتوانید سلاح ها و زره های زیادی را بدست آورید.

مبارزات در سبک نوبتی هستند و بنابراین بازیکنان با داشتن استراتژیک مناسب، بهتر می توانند در بازی پیشروی کنند. داستان زیبای این اثر، باعث شده است که کاراکتر ها نقش خودشان را به خوبی ایفا کنند و گیمر فرصت زیادی برای نمایش مهارت های خود داشته باشد. مبارزات اجتناب ناپذیر هستند و شما هر چه زودتر باید از روش های زیادی برای مبارزات تاکتیکی استفاده کنید. این مبارزات بیشتر روی مهارت های شما استوار هستند. موسیقی متن این اثر توسط رایان گروگان معروف ساخته شده است که برنده جوایز بسیاری نیز بوده است. این بازی طبق گفته سازندگان، اولین اثر از مجموعه ادامه دار در دانشگاه قهرمانان است و باید منتظر ادامه ماجراجویی دانشجویان این دانشگاه باشیم.

info

After two successful Kickstarter campaigns and over five years of development, we are proud to present Hero-U: Rogue to Redemption. Created by the critically acclaimed game developers Lori Ann Cole and Corey Cole (Quest for Glory, Shannara, Castle of Dr. Brain, Mixed-Up Fairy Tales), the Hero-U series follows the role-playing adventures of top students at the Hero University.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, 8, 7, or Vista
Processor: 2 GHz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD3000 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 10
Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی به همراه کرک نهایی SiMPLEX با لینک مستقیم