دانلود بازی Hex Gambit برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

Hex Gambit اثری در سبک استراتژیک نوبتی است که المان های تاکتیکال فراوانی دارد. برای شروع کار می توانید با هوش مصنوعی بازی مسابقه دهید و سپس خود را برای بخش آنلاین بازی که تحت عنوان Apex Cup می باشد، آماده کنید. فراگیری این بازی بسیار ساده می باشد اما مملوء از خلاقیت های تاکتیکال است. استودیو One Man Left وظیفه توسعه و انتشار این بازی را داشته است. دانلود بازی Hex Gambit می تواند به صورت ۱نفر علیه ۱نفر و یا ۲نفر علیه ۲نفر اجرا شود. شش کاپیتان متعدد در بازی قرار دارند که می توانید آن ها را آنلاک کنید و ۲۱ترکیب متعدد از آن ها وجود دارد. بخش تک نفره بازی با عنوان Blitz Royale شناخته می شود. شما می توانید در طی مراحل بازی به جمع آوری تروفی ها مشغول شوید و خود را به استاد اعظم تبدیل کنید.

دانلود بازی Hex Gambit اثری استراتژیک و کوتاه است که به پلیرها اجازه می دهد تا یکدیگر را شگفت زده کنند. این بازی طوری طراحی شده که نگاه کردن آن به مقدار بازی کردن آن می تواند جذاب باشد. هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید، توانایی های قدرتمند شما بیشتر می شود. هر مبارزه حدود ۱۵دقیقه برای گیمرهای باتجربه طول خواهد کشید. پیش از هر مسابقه، شما می توانید ۵خدمه و یک کاپیتان را برای خود انتخاب کنید و بوسیله ی آن ها خود را از شرایط دشوار نجات دهید. بیش از ۷گونه ی متعدد از خدمه در اختیار شما قرار دارند که شامل سرباز، اسنایپر، دونده، محافظ، انگیزه دهنده، قاتل و آرامش طلب می شود.

Hex Gambit PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Hex-Gambit

info

Hex Gambit is a short form, competitive strategy game that lets players surprise each other in plain sight. It’s designed to be as fun to watch as it is to play. Characters jump across the board like checkers pieces, and their moves compliment each other for bold, game-changing plays. Your strongest abilities unlock automatically as your score increases, so each match is a race to unleash a game-winning gambit. Battles take around 15 minutes for experienced players.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/Windows 8/Windows 10
Processor: 2.0 GHz Dual Core or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4600
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hex Gambit-SKIDROW با لینک مستقیم