دانلود بازی Hinterhalt برای کامپیوتر به همراه کرک نهایی HI2U

Hinterhalt یک بازی ساده و جذاب از جنگ جهانی دوم در سبک استراتژی در لحظه می باشد. ارتش خود را فرماندهی کنید، مقرهای نظامی بسازید، غنی سازی تجهیزات یا توسعه ی توپخانه ها را انجام دهید تا از نیروی نظامی خود هم محافظت کرده و هم برای پیروزی تلاش کنید. دو حالت skirmish و زامبی نیز در بازی قرار دارد. یک مرحله ی آموزشی برای شروع حالت کمپین نیز در گیم پلی بازی Hinterhalt گنجانده شده است. هوش مصنوعی پیچیده ای که برای بازی ساخته شده است باعث می شود تا در هر بار بازی کردن، شاهد رفتار متفاوتی از دشمن باشید. حالت کمپین بازی چیزی بین ۲ الی ۵ساعت گم پلی را در خود جای داده است. گرافیک کارتونی بازی با رنگ های روشن باعث شده است تا تجربه ای کاملا منحصر به فرد از بازی های سبک استراتژیک در لحظه را در دانلود بازی Hinterhalt تجربه کنید. انیمیشن های روان، رابط گرافیکی کاملا دقیق و موسیقی متن جذاب و جلوه های ویژه همگی باعث می شوند تا تجربه ای هیجان انگیز را در این بازی داشته باشید. در حالت Skirmish می توانید گروه مورد نظر خود (نیروهای متفق علیه نیروهای مخالف) را انتخاب کرده و با هوش مصنوعی به طور آزادانه بازی کنید. هم شما و هم کامپیوتر با مقدار کمی پول و نیروی نظامی شروع می کنید. در دو حالت نابودی کامل دشمن و یا رسیدن به نقطه ی هدف می توانید در بازی پیروز شوید.

Hinterhalt PC-HI2U

دانلود-بازی-Hinterhalt

مشاهده تریلر بازی:

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt

اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt

اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt اسکرین-شات-بازی-Hinterhalt

info

“Hinterhalt” is a simple and fun World War 2 real time strategy game. Command your army, build basements, fortifications or even artilleries to both protect and lead your army to victory. The game includes a skirmish & zombie game modes as well as a campaign and a tutorial level to get you started. The complex designed AI behaves differently at every match, being more or less aggressive, defensive or passive.

The game takes place during World War 2. The campaign offers approximately about 2-5 hours of gameplay. The zombie and skirmish mode offer additional play time and can be played independently from the campaign or each other.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 , 64-Bit
Processor: Multithreading processor (e.g i5)
Memory: 2 GB RAM
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 , 64-Bit
Processor: Multithreading processor (e.g i7)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: > 2 GB Graphics card
DirectX: Version 12
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hinterhalt-HI2U با لینک مستقیم