دانلود بازی Hold The Fort برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

وارد دنیای فانتزی، اکشن و دفاع از قلعه ی بازی Hold The Fort شوید! از برج های مراقبت، سحر و جادو و حلیه گری برای دفاع از سرزمین خود استفاده کنید. شما باید علیه دشمنانی که به طور برنامه ریزی نشده به سرزمین شما حمله کرده اند مقابله نمایید و از امپراطوری خود زمانی که پادشاه به سفر رفته است دفاع کنید. شما با استفاده از هشت برج متعدد که در بازی تعبیه شده می توانید از سرزمین های خود محافظت کنید. برج هایی که می توانند از گلوله های آتشین تا یخ های سحرآمیز را بر سر دشمنان خود بریزند و از شما محافظت کنند. ده عدد سحر و جادوی کاملا منحصر به فرد در اختیار شماست تا درد و رنج را به دشمنان خود با آن ها تحمیل کنید یا از برج های خود مراقبت کرده و آن ها را ترمیم نمایید.

بازی Hold The Fort دارای سیستم استعدادیابی پیش رونده است. به طوری که با کشتن هر دشمن، تجربه ی شما زیادتر می شود، آیتم های بیشتری برای آنلاک کردن فراهم شده و می توانید برج ها و جادوهای خود را تقویت کنید. این بازی از دوربین کاملا ۳۶۰درجه پشتیبانی می کند و قابلیت زوم کردن بر روی نقاط مختلف بازی برای مشاهده ی مبارزات از نزدیک را دارد. مهارت های خود را علیه دریایی از دشمنان که به سمت شما سرازیر می شوند نجات دهید و برای زنده ماندن خود تلاش کنید. این بازی از حالت کمپین نیز پشتیبانی می کند که تمامی نقشه های گیم پلی را در خود جای داده و هرکدام برای آزمودن بخشی از مهارت های نظامی و تاکتیکال شما هستند. هم چنین حالت بی نهایت نیز در بازی وجود دارد که سه فرقه ی مختلف را می توانید انتخاب کنید و با بیش از ۲۵دشمن متعدد مبارزه نمایید.

Hold The Fort PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Hold-The-Fort

info

Dive into intense, fantasy, tower defense action! Using turrets, spells, and your cunning, you must defend your kingdom against an onslaught of enemies launching a surprise attack while the king is away!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Dual-core Intel / AMD Processor

Memory: 6 GB RAM

Graphics: 2 GB GDDR5 NVidia GeForce 660 / AMD R7 360 or better

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: 1920×1080 Display Resolution or Higher;

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Intel Core i5 or Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4 GB GDDR5 NVidia GTX 970 / AMD R9 390 or better

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: 1920×1080 Display Resolution or Higher;

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hold The Fort-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم