دانلود بازی Holy Potatoes A Spy Story برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Holy Potatoes A Spy Story پیرامون یک سازمان جاسوسی می گردد که شما وظیفه کنترل و کار کردن در آن را برعهده دارید و برخی از کارهای مختلف را به صورت شبیه سازی شده، در آن انجام می دهید. در این بازی می توانید به کشف و ساخت ابزارهای مخلتف بپردازید و در نهایت ماموریت های فوق العاده مخفی را برعهده بگیرید. این ماموریت ها به شدت حساس هستند و باید زمانی به سراغ آنها بروید که مهارت لازم را در این سازمان کسب کرده اید. شما باید حقایق را کشف کنید و بتوانید که به دشمنان اصلی برسید و آنها را دستگیر و یا نابود کنید. پرسنل های امنیتی در سازمان شما وجود دارند و می توانید با استفاده از هوش و جذابیت خود، ماموریت های مختلف را به پایان برسانید. اینجا با مرکز پلیس فرق دارد و شما ماموریت هایی خواهید داشت که حساس هستند و می توانید از روش های مختلف استفاده کنید.

Holy Potatoes A Spy Story PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Holy-Potatoes-A-Spy-Story

با دانلود بازی Holy Potatoes A Spy Story می توانید مدیریت این سازمان را برعهده بگیرید و از راه حل های مختلف برای مقابله با موانع موجود استفاده کنید. ماموریت ها کم کم سخت تر می شوند و شما نمی توانید که به تنهایی آنها را انجام دهید. باید از راه حل های ژنتیکی استفاده کنید و برخی از نیروهای زبده خود را که استعداد زیادی دارند روانه میدان کنید. شما به عنوان شخصیت های رن، رکسا که دوقولو هستند در بازی حضور خواهید داشت و می توانید آنها را برای رسیدن به درجات بالاتر در سازمان، هدایت کنید و ماموریت هایشان را به سرانجام برسانید. گزینه های زیادی در اختیار شما قرار دارند و می توانید با ارتقا سطح هر شخصیت، آنها را حرفه ای تر کنید. گزینه های زیاد باعث شده است که گیمرهای حرفه ای نیز فرصت لازم برای نمایش استعدادهای خود را داشته باشند.

info

Holy Potatoes! A Spy Story?! is a wacky spy-agency sim game where you manage your very own spud spy headquarters! Recruit new spies, train and enhance your potato team, discover and build crazy gadgets, vehicles and facilities, and embark on top-secret missions!

Play as twins Ren and Rexa, who set out on a journey to discover the truth behind their parents’ disappearance with the use of their spy skills. Outwit and outsmart security personnel, bust through the sturdiest of doors, and hack some of the most complicated security systems! You will be the unseen hero in the shadows, using your intelligence, charm, stealth and strength to take on the enemy and fulfill your missions.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Pentium Dual Core 2.5GHz or AMD Athlon 64 X2 3GHz
Graphics: ATI Radeon HD4000 series or nVidia GeForce 9000 series
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core2 Duo 2.3GHz or AMD Phenom II X4 3,4GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD5000 series or nVidia GeForce 500 GTX series
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید

3) توسط فایل اجرایی SiMPLEX.exe اقدام به نصب بازی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Holy Potatoes A Spy Story-SiMPLEX با لینک مستقیم