دانلود بازی Horse Riding Deluxe برای کامپیوتر – نسخه TiNYiSO

Horse Riding Deluxe یک بازی ماجراجویانه درباره ی اسب هایی است که دوست داشته اید تا به حال بخرید یا اینکه آن ها را از طبیعت جمع آوری کرده و اهلی کنید. از گنج های جدیدی که پیدا کرده اید به خوبی مراقبت کنید و حیواناتی که قبلا در اسطبل های خود دارید را نگهداری کنید. گونه های متعددی از اسب های دوست داشتنی در گیم پلی این بازی وجود دارند که برای همه ی زندگی شما خواهند شد. شما می توانید اسطبل های جدید و دوست داشتنی را برای اسب های خود خریداری کنید تا آرامش خاطرشان را ایجاد کرده و از آن ها به درستی مراقبت کنید. غذا دادن، تمیزکردن و نظافت اسب ها را فراموش نکنید! اگر برایتان این کار دشوار است، می توانید یک دستیار در اسطبل استخدام کنید تا به شما کمک کند.

بازی Horse Riding Deluxe دارای گیم پلی جهان آزاد است که هیچ حد و مرزی نداشته و هیچ کسی مزاحم اسب سواری شما نخواهد شد. اسب های خود را در سه محیط با شرایط گوناگون تمرین دهید تا سرعت، شتاب و واکنش آن ها را افزایش دهید. بیش از ۲۲ پیست اسب سواری در این بازی تعبیه شده است که می توانید با اسب های گوناگون خود در آن ها مسابقه دهید. اگر تا به حال رویای داشتن یک اسطبل از اسب های دوست داشتنی را داشته اید، این بازی می تواند برای شما بسیار سرگرم کننده باشد!

Horse Riding Deluxe PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Horse-Riding-Deluxe

info

Horse Riding Deluxe is a horse adventure game where you can buy the horses you always wanted or find and tame in the wild. Take good care of your new treasures and take care of your well-being, because the various races in the world of Horse Riding Deluxe demand the horses and you everything.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft Windows 7 (64bit)

Processor: Dual Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Radeon HD 5830, NVIDIA GeForce GTX 285

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft Windows 10 (64bit)

Processor: Quad Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 760 GTX, AMD Radeon HD 7950 Serie

DirectX: Version 12

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Horse Riding Deluxe-TiNYiSO:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs