دانلود بازی Houdini’s Castle برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Houdini’s Castle یک بازی هیدن آبجکت است که به ترکیب المان های ماجراجویانه و اسرارآمیز پرداخته است. این بازی برای تمامی سنین مناسب است و محدودیت ندارد! خود را برای حل معماهای قلعه هودینی آماده کنید. این بازی اثری از استودیو Dikobraz Games می باشد که پس از موفقیت در گوشی های اندرویدی، برای پلتفرم PC منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما به ماه عسل رفته اید اما هواپیمای شما اصابت می کند و در جزیره ای خالی از سکنه سقوط می کند.

شما از خواب بیدار شده و متوجه می شوید مردی مریض، شوهر شما را ربوده است. برای اینکه شوهر خود را برگردانید، شما باید تمامی آزمون های خصمانه ی وی را بگذرانید و معماهای اسرارآمیز قلعه ی هودینی را حل کنید. در طی این مسیر، شما اسرار گذشته ی هودینی را متوجه می شوید و درباره ی کارآموزی که زندگی وی را تغییر داده اطلاعات بیشتری کسب می کنید. آیا می توانید بزرگترین حقه های هودینی را برملا سازید و شوهر خود را نجات دهید و از جزیره فرار کنید؟

Houdinis Castle PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Houdinis-Castle

info

SOLVE THE MYSTERIES OF HOUDINI’S CASTLE Beautiful Hidden Object Game Play Combined with Mysterious Adventure! All Ages Game Play!

Your honeymoon is cut short when your plane crashes on an uncharted island. You awake to discover a madman has kidnapped your husband. To get him back, you’ll have to use all your wits to pass his sinister tests and solve the mysteries of Houdini’s Castle. Along the way, you’ll uncover Houdini’s secret past and learn about the brilliant apprentice who changed his life. Can you expose Houdini’s greatest trick to save your husband and escape the island?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: AMD Atholon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: ATI X1800 or better / nVidia 7800 or better / Intel 4100 or better. 512MB Video RAM

Storage: 1500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Houdinis Castle-DARKSiDERS با لینک مستقیم