دانلود بازی House of Evil 2 برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

House of Evil 2 یک بازی تلاش برای بقا است که در سبک ترسناک عرضه شده است و با دید اول شخص برای شما ارائه شده است. سازندگان در این اثر سعی کرده اند که میزان نگرانی شما را در شرایط استرس وار بسنجند و مهارتی که می توانید در ماموریت ها داشته باشید را کشف کنند. در این بازی اتفاقات حالت واقع گرایانه ای دارند و ترس واقعی را به شما القا می کنند. شخصیتی اصلی بازی مکس نام دارد و اتفاقات بازی هم در سال ۲۰۱۷ روایت می شود. مکس از سرویس خدمات ویژه بازنشست شده است و تمام وقت خودش را به صورت آزادانه برای بررسی علت ناپدید شدن دوستانش قرار می دهد. نام یکی از دوستان وی مایکل است که وقتی وی خواب بود او رویایی در مورد کمک خواستن وی مشاهده کرد و حال قصد دارد که به سراغش برود، اما خبری از وی مخابره نمی شود. او در نهایت تصمیم می گیرد که بررسی های خود را شروع کند و از مجسمه قدیمی Zaklyuchye شروع می کند.

House of Evil 2 PC-PLAZA

دانلود-بازی-House-of-Evil-2

مایکل و دیگر دوستانش در خانه ای قدیمی حبس شده اند و مکس سعی می کند که به عمارتی که در آنجا قرار دارد برود. تقریبا دوسال از این اتفاق گذشته است و شما در بازی House of Evil 2 ادامه آن را مشاهده می کنید. این عمارت دیگر ساکنی ندارد و به شکل ترسناکی خالی از سکنه است. در بازی پازل های زیادی وجود دارد که شما باید حل کنید و اتفاقاتی که در طی دوسال روی داده است را بررسی کنید. توانایی مخفی کاری در برابر دشمنان از وظایف شما است و همچنین باید بتوانید در مکانیسم دلهره آور بازی دوام بیاورید. بازی دارای جلوه های ویژه خاصی است که شما را در قرار گرفتن در ترس واقعی یاری می کند و می توانید این اتمسفر وحشناک را به شکل کاملی تجربه کنید.

info

House of Evil 2 – Survival horror survival with a first-person view, in which you can test your nerves for strength. Events take place in the mansion, which exists in reality.

The main character – Max, after the events of 2017, retires from special services and devotes all his free time to investigating the disappearance of his friends, he had a dream where Michael calls for help, so Max decides to once again examine the old mansion in ” Zaklyuchye “and hit the road.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 820m

Storage: 8 GB available space

Additional Notes: 64-Bit

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10

Processor: Intel CORE i5

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 920mx

Storage: 8 GB available space

Additional Notes: 64-Bit

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی House of Evil 2-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs