دانلود بازی Hue Defense + Update v1.1-CODEX برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

خودتان را برای یک سفر هیجان انگیز در بازی Hue Defense آماده کنید و بار و بندیل خود را ببندید. شما برای نجات HUEL انتخاب شده اید و حال باید بتوانید در برابر تمام نیروهای شر ایستادگی کنید و با ابزارهای دفاعی خودتان به مصاف آنها بروید. شما تنها قابلیت دفاع کردن از خودتان را دارید و همانطور که از نام بازی نیز مشخص است، باید دفاع سفت و سنگین خود را در محیط بازی قرار دهید و سپس انتظار این را داشته باشید که استراتژی دفاعی شما جواب دهد.

بازی ریتمی مشابه دفاع همه جانبه بازی موبایل Plants vs Zambies را دارد و این بار باید در دنیای کامپیوتری و بسیار گسترده تری این روند را تکرار کنید. پیچیده ترین و خطرناک ترین سیستم های دفاعی در اختیار شما هستند تاتوانید در برابر سیاستمداران بازی مقاومت داشته باشید و از سازه های دفاعی دولتی نیز تمام استفاده را ببرید. شما حامیانی دارید که می توانید از آنها استفاده کنید و استراتژی دفاعی خود را به صورت لایه لایه در برابر دشمنان قرار دهید.

Hue Defense PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.1-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Hue-Defense

با دانلود بازی Hue Defense می توانید در یک محیط سه بعدی، تمامی این نبردها را تجربه کنید و ۲۵ مرحله منحصربفرد را داشته باشید. تصمیمات شما روی روند بازی تاثیرگذار خواهد بود و باید ساعت ها و ساعت های طولانی گیم پلی این بازی را تجربه کنید. بیش از ۵۰ اچیومنت برای پیروزی های شما در نظر گرفته شده است و می توانید ۲۱ نوع آپگرید دفاعی را روی سازه های خودتان صورت دهید. این آپگریدها لازمه بازی است و همواره باید از بهینه سازی توان دفاعی خود برای دوام آوردن تا انتهای بازی استفاده کنید.

تعداد دشمنان شما بسیار بیشتر است و معمولا به صورت غیرمنتظره می توانند حمله کنند. تعداد ۸ باس فایت بسیار شگفت انگیز در مراحل وجود دارد که که باید به صورت غیرمنتظره ای، انتظار ظاهر شدنشان را داشته باشید و سیستم شدید دفاعی را برابر آنها پیاده سازی کنید. هر چه قدر که استراتژی قدرتمندی در برابر انها داشته باشید، بسیار بهتر می توانید بازی را پیش ببرید و پیروزی های بزرگی را در بازی کسب کنید.

info

Defensor? Yes, I am talking to you. Someone needs to save HUELand and YOU ARE THE CHOSEN ONE. Yes, you. Only you can structure our defenses. Why? Just because. And don’t complain. In defense of HUELand, a natural paradise with the most complex and corrupted government systems int he world, fight against corrupt politicians and their supporters – whether at borders, fields or cities. Customize your defensive strategy with several upgradeable towers and enhancements.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10
Processor: Dual-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 600 Series
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core I5 or AMD Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 770 or AMD Equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs