دانلود بازی Hyper Light Drifter برای کامپیوتر – نسخه GOG

بازی Hyper Light Drifter بعداز The Legend of Zelda: A Link to the Past با کیفیت و پیکسل بسیار بالا با بازی Superbrothers: Sword & Sworcery EP مقایسه شده است. در این بازی گیمرها در نقش Drifter بازی و او را کنترل می کنند. این کاراکترکه به فناوری های زیادی دست یافته بود سالها پیش توسط ساکنین دنیای این بازی فراموش شده بود اما سعی کرد دنیایش را جستجو کند و قبل از اینکه به دنبال پیدا کردن راه درمان و معالجه ی بیماری اش باشدتمدن و فناوری های از دست رفته و فراموش شده اش را دوباره از نو بسازد و آنها را به رخ مردم بکشد. در حقیقت آقای پرستون از یک بیماری رنج می برد که در این بازی از آن الهام می گیرد و به کاراکتراصلی بازی یعنی Drifter القا می کند. Drifter دراین بازی مجهز به یک شمشیر جادویی پرقدرت است. او می تواند توانایی ها و انرژی های خارق العاده ای نیز بدست آورد همچنین انرژی و قدرت سلاحش را افزایش دهد. اما در سفرهایش باید یک باتری کمیاب را پیداکند تا بتواند برای شارژ کردن سلاحش از آن استفاده کند. جنگ افزارها شامل گونه های کهن و قدیمی هستند. مثلا توپ های دور زن یا دور رس دراین جنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. صحنه های جنگ نیز بسیار کهن و قدیمی هستند و شمارا به سالهای بسیار دور می برد.

Hyper Light Drifter PC-GOG

دانلود-بازی-Hyper-Light-Drifter

info

Echoes of a dark and violent past resonate throughout a savage land, steeped in treasure and blood. Hyper Light Drifter is an action adventure RPG in the vein of the best 16­bit classics, with modernized mechanics and designs on a much grander scale.

Drifters of this world are the collectors of forgotten knowledge, lost technologies and broken histories. Our Drifter is haunted by an insatiable illness, traveling further into the lands of Buried Time, hoping to discover a way to quiet the vicious disease.

• From each character to subtle background elements, everything is lovingly hand-animated.
• Easy to pick up, difficult to master; enemies are vicious and numerous, hazards will easily crush your frail body, and friendly faces remain rare.
• Upgrade weapons, learn new skills, discover equipment and traverse a dark, detailed world with branching paths and secrets abound.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and above
Processor: 1.2 ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 mb video memory
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hyper Light Drifter 7212017 hotfix (29670)-GOG با لینک مستقیم