دانلود بازی Hypnospace Outlaw برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

Hypnospace Outlaw یک بازی کاملا جدید با ایده های نوآورانه از کمپانی Tendershoot است که در سبک بازی های دهه ۹۰میلادی به صورت اشاره و کلیک شکل گرفته است. شما در واقع یک نیروی اجرایی در سازمان پیگیری جرائم Hypnospace هستید. بی قانونی تمامی شهر را فراگرفته و متجاوزان در حال خرابکاری های گسترده در سرتاسر Hypnospace هستند. شاید بتوان گفت که عبارت Hypnospace درواقع همان هیپنوتیزم انسانی است که منجر به تخیلات یک شهر فضایی و ناشناخته است. شما در این شهر خیالی که یک شبیه سازی دهه ۹۰میلادی فضای اینترنت است، باید از شیوع وبسایت های عجیب و غریب جلوگیری کنید، اخطارهای کپی رایت را پیگیری کرده و هرکسی که اعمال اشتباه انجام می دهد را دستگیر کنید. هم چنین باید حواستان به ایمیل ها و ورودی های سیستم خودتان نیز باشد تا بدافزارها و ویروس ها و اپلیکیشن های مخرب، نتوانند شما را مختل کنند.

در بازی Hypnospace Outlaw هرکاری که برای جلوگیری از شیوع بی قانونی انجام دهید، از طرف سازمان اجرایی Hypnospace با پاداش های گوناگون همراه خواهد بود. هم چنین سیستم عامل HypnOS در اختیار شماست تا در اوقات بیکاری خود به گشت و گذار در آن مشغول شوید، والپیپر، اسکرین سیور، بات های کمک کننده و … دریافت کنید و لذت ببرید. خطر و لذت در اختیار شماست! می توانید آهنگ های MIDI و فایل های متحرک GIF را دانلود کنید اما باید مواظب فایل های مخرب در نوار ابزار و هکرها باشید! شما می توانید امور روزانه ی خود را انجام دهید و پاداش هایی تحت عنوان Hypnocoins دریافت کنید. یا می توانید این پاداش های روزمزد را نادیده گرفته و به کاوش صحفات مخفی، دانلودها و اسرار در فضای وب بپردازید.

Hypnospace Outlaw PC-PLAZA

دانلود-بازی-Hypnospace-Outlaw

info

Greetings Enforcer, and thank you for enlisting in the Hypnospace Patrol Department! As the corporatocracy sleeps, outlaws are out there committing terrible transgressions all across our beloved Hypnospace, and these virtual streets aren’t going to police themselves!

Hypnospace Outlaw is a ’90s internet simulator in which you scour Hypnospace’s wide variety of weird and wonderful websites to hunt down wrongdoers, while also keeping an eye on your inbox, avoiding viruses and adware, and downloading a plethora of apps that may or may not be useful.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Processor: 1.4GHz processor or faster

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Integrated graphics should be fine

DirectX: Version 10

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

Processor: 1.4GHz processor or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA or AMD dedicated graphics with 1GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Hypnospace Outlaw-PLAZA با لینک مستقیم