دانلود بازی Im not a Monster برای کامپیوتر – نسخه آفلاین و کرک شده DARKSiDERS

گروه DARKSiDERS موفق شد تا بازی Im not a Monster را به صورت کامل کرک کند. این بازی تماما به صورت مالتی پلیر است و توسط این کرک، می توانید با دوستان خود به صورت آفلاین از آن لذت ببرید. داستان بازی درباره ی یک سفینه ی گردشگری در فضا می باشد که هیولاها به آن حمله کرده اند. آن ها در کالبد انسان ها قرار می گیرند و مسافران را یک به یک سر به نیست می کنند. گروهی از این مسافران جسور، آماده ی نبرد با این هیولاها می شوند. اما مسئله اینجاست که اول باید متوجه شوند که واقعا چه کسانی هیولا هستند که در کالبد انسانی قرار گرفته اند. دانلود بازی Im not a Monster اثری از استودیو Cheerdealers است که در سبک استراتژیک، خشونت آمیز و نقش آفرینی توسعه یافته است.

هر ماموریت در این بازی، گروهی از افراد تا حداکثر شش را تشکیل می دهد. هر یک از پلیرها به صورت تصادفی به عنوان شهروند یا هیولا انتخاب می شود و حداکثر دو هیولا در این میان خواهد بود. در دانلود بازی Im not a Monster شما باید یک استراتژی تیمی را برپا کنید و هم زمان این را بدانید که نباید به هیچ کسی اعتماد کنید. به هرکسی مشکوک باشید و از هرکسی سئوال کنید تا بالاخره متوجه شوید چه کسانی واقعا هیولا هستند. تا جایی که می توانید مسافران واقعی را نجات داده و هیولاها را بکشید. اگر شما توسط هیولایی آلوده شوید، باید خود را به سرعت درمان کنید وگرنه شما هم هیولا خواهید شد.

Im not a Monster PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Im-not-a-Monster

info

“I am Not a Monster feels a lot like XCOM with a pulp 50s B-movie style, albeit with each player only controlling a single unit and within briskly timed turns.”. Each session features a group of up to six players, where every player is randomly assigned the role of civilian or monster, with a max. of two monsters.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i3 560 3.33GHz or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 9600 GT/Radeon HD 3870 (512 MB)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i5 2.6+ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460/Radeon HD 6850 (1GB)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Im not a Monster-DARKSiDERS با لینک مستقیم