دانلود بازی In Darkness برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

In Darkness یک بازی فانتزی است که از داستان های افسانه ای و اسطوره های تاریخی الهام گرفته است. هم چنین بازی های کلاسیکی مانند Zelda II: The Adventure of Link و بازی Ghost’n Goblins در شکل گیری این بازی اثرگذار بوده اند. داستان بازی از جایی شروع می شود که گروهی کاوشگر پا به جزیره ای می گذارند که مملوء از اشیاء گران قیمت و جواهرات ناب است و می خواهند تمامی این ثروت را بردارند. اما خبر ندارند که این جزیره ی اسرارآمیز، نفرین شده است و محافظانی دارد که به سختی با غارتگران برخورد خواهد کرد.

این محافظان به دستگیری و تنبیه کاوشگران می پردازند؛ حتی آن هایی که بی گناه هستند. حال، گروهی از این کاوشگران که قدرت بیشتری داشتند، ضعیف تر از خود را سلاخی می کنند و پایگاهی برای خود تشکیل می دهند. پس از آن، هرکسی که وارد جزیره می شود، توسط این افراد شکار شده و به عنوان طعمه برای جمع آوری جواهرات ارسال می شود. حال شما باید به این جزیره ی اسرارآمیز سفر کنید، منشاء قدرت این جواهرات ارزشمند را پیدا کرده و به عنوان قهرمان داستان ایفای نقش کنید. بازی In Darkness اثری تک نفره با نگاه از بالا به پایین می باشد که سه کلاس مبارزه ای را در خود جای داده و مسیرهای پر پیچ و خمی دارد.

In Darkness PC-SKIDROW

دانلود-بازی-In-Darkness

info

In Darkness is a fantasy game inspired by mythological, and epic legendary stories; it also was inspired by classic games like Zelda II: The Adventure Of Link; and Ghost’n Goblins.

Adventurous travellers in search of riches and treasures discovered a mysterious island with abundance of gems, but without knowledge it was a forbidden land, they were punished and doomed by the guardians of the island for seeing so much greed, no matter there were also innocents ones among them. However, the gems not only provide wealth, but also provide powers to those who own them. For that reason the favoured doomed travellers took advantage of the weakest ones, and divided themselves into clans. And so… more adventurers continue arriving on the mysterious island, but the struggle for absolute power keep them in a tireless quest to recruit more punished travellers and the searching for gems.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: 2.0+ GHz Dual-Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD equivalent

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی In Darkness-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs