دانلود بازی In.My.Mind برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

In.My.Mind یک بازی تیراندازی است که با المان هایی در مورد ذهن و احساس ارائه شده است. شما در این بازی با ۱۸ احساس منفی روبرو خواهید شد که متشکل از تحریک، فشار، تنهایی، اضطراب، ترس، نفرت، گناه، سردرگمی، خلوص، شرم، ناامیدی، حسادت، ناامیدی، خشم، اضطراب، ناراحتی، هراس، ناامیدی، جنون، افسردگی خواهد بود. هدف شما در واقع این است که بر این احساسات منفی بدون اینکه شکست بخورید، فائق آیید. غلبه بر این احساسات در دنیای واقی آسان نیست، اما با این حال با تلاش می توانید به جمعی از این احساسات غلبه کنید و در واقعیت نیز آنها را از خود دور کنید. سازندگان بازی اظهار امیدواری کرده اند که بازی بتواند علاوه بر روح سرگرم کنندگی اش، مشکلات گیمرها را در زمینه احساسات منفی کاهش دهد.

In.My.Mind PC-PLAZA

دانلود-بازی-In.My.Mind

In.My.Mind درواقع یک اثر روانشناختی است و می تواند روی نقاط منفی شما دست بگذارد و آنها را در شما کاهش دهد. فضای بازی از المان های دلهره آور تشکیل شده است و می تواند به نوعی شما را آماده رویایی با ترس هایی که دارد، بکند. این ترس ها ابتدا شما را اذیت می کنند، اما زمینه ساز اتفاقات خوبی هستند که می تواند در نهایت به آرامش شما منجر شود. بیشتر بازی های ترسناک چنین هدفی را دنبال نمی کنند، اما بازی In.My.Mind می تواند از این نظر یک بار آموزشی هم برای شما داشته باشد.

بازی از یک سیستم داستانی هم بهره می برد و روایتی از مارگات کارسون را اارئه می کند. او روزی از روزها از کما بیدار می شود و متوجه می شود که در بیمارستان نیست. شما باید برای پیدا کردن اطلاعات راهی شوید و با کابوس های بسیاری روبرو شوید. شرایط بسیار عجیب و غریب است و تاریک ترین اسرار در دل شما رد کرده اند. موجودات عجیب و غریب به شما حمله می کنند و شما را به جایی هدایت می کنند که مرگ و ترس ابدی را برای تان خواهد داشت.

info

Become Henry a man whose life took away the most precious thing… Long divorced from Margareth Carson he spends his days lying drunk on the coach or trying without succeeding to work from home as a reporter. One day when everything is settling down something unexpected happens… After a few days in a coma he wakes up somewhere that is not an hospital. In order to find information and made his way out of this place that seems to be a nightmare, Henry will have to face some very odd situations, solve puzzles and meet creepy creatures. In this adventure you will see Henry grows and understands his darkest mysteries guided by a strange entity that he will find out to be…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8 – 8.1 – 10 64-bit

Processor: Intel i5 2300+ or AMD FX 8150+

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960+ (3GB) or AMD Radeon HD 7950+ (3GB)

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel i7-3770+ or AMD FX 8350+

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970+ (4 GB) or AMD Radeon R9 290+ (4 GB)

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی In.My.Mind-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم