دانلود بازی Infliction + Update v2.3-CODEX برای کامپیوتر

بازی Infliction شما را به دنیای ترسناک تعاملی می برد که مثل یک کابوس روایت می شود. وظیفه شما کشف ترسناکی از یک حقیقت است که انگار در داخل خانه های وحشتناکی است که ظاهر معمولی دارند. از میان بقای یک خانواده شاد و سرحال، که حال به طرز فجیعی کشته شده اند، شما باید به پست های صوتی آنها گوش دهید، نامه هایشان را بخوانید و حوادث وحشتاک را سپری کنید، تا در نهایت به هدف نهایی خود برسید. سرنخ ها آشکار هستند و می توانید از آنها برای کشف دلیل اصلی غم و اندوه نهایی استفاده کنید.

بقایای این خانواده منتظر فرصتی هستند تا شما را شکار کنند و خشم خودشان را بر سر شما خراب کنند. سیستم گیم پلی بازی، ترس را به وجود شما می رساند و می توانید برای زنده ماندن و رسیدن به رستگاری خود تلاش کنید. یک دشمن بیگانه AI شما سرکوب خواهد کرد و باید سعی کنید که گرفتار وی نشوید. او دشمن اصلی شما است و نباید به وی نزدیک شوید. باید وقایع اتفاق افتاده را درک کنید و سعی کنید که راهی برای رسیدن به حقایق بیشار پیدا کنید.

Infliction PC-CODEX

آپدیت بازی Update v2.3-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Infliction

با دانلود بازی Infliction می توانید خود را به چالش بکشید و حتی میزان سختی بازی را خودتان تعیین کنید. حالت هاردکور بازی را امتحان کنید تا بدانید که ترس واقعی تا چه حد می تواند باشد. حالت های پایین تر شما را در شرایط ساده تر قرار می دهد و می توانید به شکل بهتری به حقایق دستیابی کنید. واقعیت های تکان دهنده زیادی در این خانه رخ داده است و باید سرنخ های پیچیده ای را دنبال کنید تا به حقیقت برسید. محیط ها به خودی خود ترسناک هستند و با توجه به سکوتی که حکم فرما می شود، ترس های اسلشری و یهویی هم به آنها اضافه می شود.

 

info

Infliction is an interactive nightmare, a horrific exploration of the darkness that can lurk within the most normal-looking suburban home. Wander through the remnants of a once-happy family, reading letters and journals, listening to voicemails, and piecing together clues to understand the terrible events that led you here. However, you are not alone. Something else has remained in this house, a being of infinite grief and rage. While you hunt for clues, it hunts you, waiting for its chance to unleash its anger on you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64 bit, Windows 7 and above
Processor: Intel® i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 5436 MB available space
Additional Notes: Infliction will run at an acceptable frame rate on its lowest settings using the Minimum System Requirements.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com