دانلود بازی Initial 2 New Stage برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Initial 2 New Stage داستان جذابی را روایت می کند که در یک محیط بزرگ اتفاق می افتد و شخصیت آن با با قدرت های فراطبیعی با هم نبرد می کنند. شما ماموریت های خطرناکی در این بازی خواهید داشت و باید از سربازان مدافع خود در برابر دشمنان خود استفاده کنید. امپراطوری سینتا در این بازی دشمن شماست و در فضای ژاپنی می توانید با آنها رقابت کنید. شما به عنوان یکی از سربازان لودکس در بازی نقش ایفا می کنید و به شکل هک اند اسلش با دشمنان خود رقابت می کنید. بازی از رمز و رازهای زیادی تشکیل شده است و باید از تیم های خود برای کشف آنها استفاده کنید. می توانید دوستان زیادی برای خود داشته باشید و آنها را نیز وارد تیم خود کنید. بازی دارای ۴ سلاح مختلف است و می توانید همزمان از آنها استفاده کنید.

Initial 2 New Stage PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Initial-2-New-Stage

با دانلود بازی Initial 2 New Stage نبردها را به شکل زمان واقعی با دوستان خود تجربه می کنید و می توانید تجربه مبارزه بهترین داشته باشید. موسیقی بازی فوق العاده است و باید در نبردها از ریتم موسیقی برای پیروزی بر باس ها استفاده کنید. تکنولوژی سلاح ها بسیار پیشرفته است و می توانید از ترکیب آنها نیز برای اثابت ضربات بیشتر استفاده کنید. جادوها نیز قابل استفاده هستند و پس از مدتی می توانید مهارت خود را نیز بیشتر کنید. صداگذاری بازی واقعا عالی است و کسانی که عاشق بازی های ژاپنی و فرهنگ بازی های این کشور هستند، قطعا از این اثر لذت کافی را خواهند برد.

بازی ۱۰ فصل جذاب دارد و می توانید قصه گویی ظریفی را تجربه کنید. قصه گویی ظریف، در کنار گیم پلی سریع و جذاب بازی قرار گرفته است و می توانید از همه نظر، این بازی جذاب را تجربه کنید. یقینا همراهی با شخصیت اصلی بازی، همزادپنداری خوبی را ایجاد می کند و داستان غنی، کمک کننده به این حقیقت است.

 

info

“Initial Ⅱ” speaks of a tale on a continent with super powers. With burdens of dangerous missions, 3 Iudex Soldiers of Philosophia Academy set foot to the realm of their decade-long enemy, Scientia Empire. In this game, you will play as one of the captains of Iudex Soldiers, fight side by side with the other 2 companions and reveal the mysterious secret hidden by both sides for decade. We increased our team from 5 developers to 9 and sought for help from more friends to offer a better game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows7 or higher
Processor: Intel i3 or higher
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: Nvidia GTX750
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows7 or higher
Processor: Intel i5 – 4500 or higher
Memory: 8000 MB RAM
Graphics: Nvidia GTX960
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Initial 2 New Stage-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs