دانلود بازی INVITATION + Update v20190605 برای کامپیوتر

INVITATION یک بازی اول شخص ترسناک است که شما را وارد خانه ای متروک در دل یک جنگل می کند و امیدوار می شود که شما بتوانید از آن جان سالم به در ببرید. بازی در فضایی تاریک ارائه شده است و همه عناصر لازم برای درخشش در این ژانر را در خودش دارد. شما باید در جهنمی ترسناک به کاوش سرنخ های مختلف بپردازید و تا می توانید وضعیت اسفناک را پشت سر بگذارید. آزمایشاتی مختلفی روی شما انجام می شود و باید نهایت ترس را در جامپ اسکیرهای بازی تجربه کنید.

سعی کنید از المان های ترس دوری کنید و راهی برای فرار خود پیدا کنید. این راه در واقع یافتن در خروجی به سمت روشنایی است و کار چندان آسانی هم به نظر نمی رسد. در داستان بازی می خوانیم که شخصی به نام مکس در رشته جرم شناسی نسل دوم و از دانشگاه براون استون فارغ التحصیل شده است. این فرد از همان ابتدا دچار ضعف در بینایی بود و این موضوع رفته رفته شدت بیشتری پیدا می کرد. پزشکان علتی برای این موضوع پیدا نکرده اند و ناگهان دعوتی اسرارآمیز برای مکسی که دارای یک شغل ادارای پرمشغله است رسید. این دعوت درواقع پیوستن به مدرسه بروان استون بود. این مدرسه برای مشکلات مالی کاملا بسته شده است و این دعوت بسیار مرموزتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. او با همان بینایی ضعیف روبه نابینایی به آنجا می رود و یقینا وقتی به آنجا برسد همه چیز را درخواهد یافت.

INVITATION PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190605-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-INVITATION

بازی INVITATION شامل ویژگی های بارز یک اثر در ژانر ترس است و تنها وظیفه ای که روی دوش شما قرار می دهد فرار و فرار و زنده ماندن در این ساختمان مرموز بسته شده است. کیفیت گرافیکی عالی به شما این امکان را می دهد تا هرچه بیشتر با این جهنم حس پیدا کنید و یک ترس نامرئی به شما ارائه شده است. بینایی ضعیف شخصیت اصلی بازی عاملی شده است تا دلهره شما بیشتر شود و حس بودن افرادی را در اتاق ها داشته باشید که در واقع وجود ندارند. شما باید برگه آزمایش مشخص شده را پیدا کنید، در غیراینصورت راهی برای زنده ماندن شما نخواهد بود.

info

Let’s hope to survive INVITATION, a first-person survival horror game As Max, a graduate of Brownstone School and the subject of the experiment, Explore schools like hell and discover the terrible secrets behind them. Find a way to escape and avoid it to survive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10 – 64bit

Processor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8.1 / 10 – 64bit

Processor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 3 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com