دانلود بازی Irony Curtain From Matryoshka with Love برای کامپیوتر

بازی Irony Curtain From Matryoshka with Love در سبک اشاره و کلیک عرضه شده است و فضای حیرت انگیزی از سرگرمی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر تجربه کننده آثاری همچون LucasArts باشید، درمی یابید که با چه اثر شگفت انگیزی روبرو هستید و قرار است دقیقا الهامی از چنین بازی هایی را تجربه کنید. شما در بازی نقش یک روزنامه نگار را دارید که بی رحمانه و مستقیما به دل یک جاسوسی قدم می گذارد و سعی می کند که قدرت بین دو جناح را بررسی کند. در این ماجراجویی ها حواس وی پرت می شود و وارد اسرار عجیب و غریبی می شود که زندگی او را به کل تغییر می دهد. این اسرار در فضای کمونیستی عجیب و غریب قدرت سرمایه داری ریشه دوانده است و شاهد یک داستان پر از پیچش های مختلف خواهید بود. وظیفه شما این است که اهداف رهبر مرموز کمونیست ها را متوجه شوید و سعی کنید که کارهایی که او انجام داده است را با سند و مدرک کشف کنید.

Irony Curtain From Matryoshka with Love PC-Razor1911 (GOG)

دانلود-بازی-Irony-Curtain-From-Matryoshka-with-Love

بازی Irony Curtain From Matryoshka with Love شامل برخی از دوره های زمانی جنگ سرد است و سعی دارد که در فضایی فان این فضا و رهبری آن جامعه را برای شما نشان دهد. ممکن است تمام زوایا نشان داده نشوند، اما هنوز هم می توانید این شرایط را درک کنید و افرادی که در این فضا زندگی می کردند را مشاهده کنید. الهام گرفتن از آثار کلاسیک کمک زیادی به این بازی کرده است و شما را وارد منطق های رویایی می کند که بسیار عجیب هستند. بعضی از پازل های ناب به تورتان می خورند و باید بتوانند به صورت خطی آنها را حل کنید. بیش از ۲۱ طرح دس نوشته در بازی وجود دارد که وارد معماهای بازی شده است و می توانید آنها را در دوهزار منطقه هوشمند تجربه کنید.

info

Take a look behind Irony Curtain in this satirical point-and-click inspired by the best works of LucasArts and Daedalic Entertainment! Experience the totalitarian Matryoshka through the eyes of Evan – a low-ranking, goofy journalist involuntarily pulled right into the middle of an espionage stand-off between two powers. Jump into the wacky spy adventure, uncover secrets of the bizarre communist country (and the powerful capitalist empire!), witness a story full of unpredictable twists and turns, and discover the true agenda of the mysterious Supreme Leader!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: 2.5 GHz (Single Core) or 2 GHz (Dual Core)

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512 MB Video RAM

DirectX: Version 9.0b

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Irony Curtain From Matryoshka with Love-Razor1911