دانلود بازی JetX برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی JetX از المان های آثار ریسینگ و آرکید ترکیب شده است و می توانید نبردهای حماسی را در دنیای بزرگ آن تجربه کنید. بازی دارای انواع مختلفی از حالت ها است و می توانید رقابتی تمام عیار با دوستان خود داشته باشید. در لیگ های آنلاین شرکت کنید و سعی کنید که بهترین عملکرد خود را نشان دهید. این بازی به صورت اورجینال برای VR تهیه شده است و آن را می توانید همزمان روی کامپیوترهای شخصی خود هم داشته باشید. محیط های بازی از غارهای کریستالی، زباله دان های ضایی و مناظر دیگر تشکیل شده اند که هرکدام ویژگی های خاص خودشان را دارند. شما می توانید سیستم پرواز منحصربفرد هر پایلوت را داشته باشید و آنها را لول آپ کنید. سریع ترین بازی است که تاکنون تجربه کرده اید و باید بدون احتیاط به سمت جلو پیش بروید.

JetX PC-PLAZA

دانلود-بازی-JetX

حالت های متنوعی در بازی مبینیم که مکانیک خاصی را از شما انتظار دارند و باید ابتدا آموزش ببینید. هیچ یک از نبردها تکراری احساس نمی شود و این قدرت شما است که تعیین می کند تا چه حدی قابلیت پیش رفتن دارید. می توانید لیستی از سلاح ها را انجام کنی و در حین رقابت بین آنها سوئیچ کنید. تنها کافی است که در ابتدا سبک خود را انتخاب کنید و وارد رقابت های آنلاینی شوید که در حالت VR حس و حال متفاوتی دارند. موسیقی همراهی جالبی با شما دارد و هیجان سرشاری تزریق می کند. محیط رنگارنگ و پر از المان های جذاب باعث شده است که پیشرفت جالبی را در زمینه بازی های واقعیت مجازی ببینیم و این موضوع شما را وارد حالت های حمیق بازی می کند. لیدربرد جهانی مطابق انتظار در اختیار شما قرار دارد تا پیشرفت خود را ببینید و انگیزه لازم را برای حضور در کنار بهترین بازیکنان این اثر داشته باشید.

info

JetX features an arcade racing, epic battles in the arena and a rich variety of modes. Players can race with friends or compete against the bots to reach for the first place in the online leaderboard. Our game is an inviting challenge originally built for Virtual Reality, now also available for PC. Crystal caves, otherworldly landscapes, space wastes in a sharp low-polygon aesthetics. Arm yourself, collect power-ups and go ahead to the victory!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Core i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 750 TI \ Radeon R7 260X ( For PC version ) | NVidia GeForce 970 \ Radeon RX 470 for VR

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Core i7

Memory: 12 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 \ Radeon RX 480

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی JetX-PLAZA با لینک مستقیم