دانلود بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation برای کامپیوتر

بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation شما در نقش افرادی قرار می دهد که باید از آخرالزمان نجات پیدا کرده و جامعه جدیدی را برپا کنید. این بازی دارای یک ریتم شبیه سازی بسیار هیجان انگیز است که باید با استفاده از مبارزات تاکتیکی بتوانید گروه خود را در ی منطقه ایمن ساخته و بتوانید در مکاشفات و رقابت هایی که بین جامعه ها صورت می گیرد، زنده بمانید. این بازی دارای مبارزات زیادی است و شما باید به عنوان یک بازمانده بتوانید یک پناهگاه ایجاد کرده و افراد خودتان را در ان جای دهید. بازی دارای فن آوری های بسیاری در زمینه های انسانی و اجتماعی است و شما نیز می توانید تمرین های زیادی انجام داده و شیاطین را راهی خانه هایشان کنید.

با دانلود بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation شما باید از هر طریقی برای زنده ماندن استفاده کرده و پایه های جامعه خود را بسیار محکم تر بنا کنید. بازی می تواند منابع ضروری بسیاری را برای شما فراهم آورد تا شما بتوانید به عنوان یک بازمانده از تجهیزات استفاده کرده و تحقیقات خود را از نو شروع کنید. استفاده از تمرینات مخفی نیز می تواند فرصت مناسبی را برای استفاده از نیروهای کاری فراهم کند تا هر کسی بتواند با مبارزات پایگاه خود را گسترده تر کرده و دید قوی به آنسوی دنیا داشته باشد. طراحی شخصیت ها بسیار ساده صورت گرفته است و در فضای استراتژیک بازی شاهد این موضوع خواهید بود که این طراحی ها کمک می کند که بهتر با داستان بازی ارتباط برقرار کرده و از دست بازتری برای پیروزی در بازی ها داشته باشید.

Judgment Apocalypse Survival Simulation Desert Edition PC-Razor1911

نسخه جدید و کامل Desert Edition جایگزین شد

دانلود-بازی-Judgment-Apocalypse-Survival-Simulation

این بازی راهی برای زنده ماندن پیش روی شما خواهد گذاشت تا بتوانید برای نجات از دست شیاطین راهی شده و بتوانید دیگر بازماندگان را برای پیوستن به گروه خود داشته باشید. استفاده از روز قیامت و داشتن راه های زیادی برای فرار، هیجان بازی را بسیار بیشتر می کند. در طی مراحل بازی Judgment Apocalypse Survival Simulation متوجه این موضوع خواهید شد که باید از سحر و جادوی شیاطین دوری کرده و راهی برای مبارزه با موجودات اسرارآمیز بدست آورید.

info

Judgment: Apocalypse Survival Simulation is a colony simulation game with tactical combat that takes place in the midst of a demon apocalypse. The gates of hell have opened and unleashed relentless demons into the world — but you can fight back! Guide a group of survivors through the mayhem — hiding from hellspawn and building a sanctuary. Survive by gathering resources, crafting equipment, defending your base and sending teams to scavenge for supplies. Research human technologies and practice the dark arts to find a way and send the demons back to hell.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8/8.1, 10
Processor: 2.0 Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 2 GB Graphics Card
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی نسخه Desert Edition ریلیز نهایی Razor1911 با لینک مستقیم