دانلود بازی Jump King – New Babe Plus Update برای کامپیوتر

Jump King یک بازی اکشن، پلتفرمر و ماجراجویانه می باشد که شما در آن فقط باید پرش کنید و به بالا بروید. شاهزاده ای در بالاترین نقطه اسیر شده و وظیفه ی شماست که به او رسیده و نجاتش دهید. دقت کنید که یک پرش اشتباه شما، باعث مردن شما و شروع دوباره نمی شود! بلکه شما به نقاط پایین تر می افتید و باید دوباره برای بالارفتن تلاش کنید. این بازی می خواهد تلاش دوباره و یادگیری های متعدد را به شما آموزش دهد. کنترل کاراکتر اصلی بسیار ساده است! شما فقط باید با فشردن دکمه و تعیین میزان قدرت پرش، جهت مناسب را اتخاذ کرده و کاراکتر را به نقاط بالاتر راهنمایی کنید. شما باید ذهن خود را به کار بگیرید و سفری ماجراجویانه و چالش برانگیز را دنبال کنید تا بتوانید به موفقیت برسید. شما باید هر شرایطی را پیش از پریدن بررسی کنید و با دقت کافی پرش نمایید؛ چون لحظه ای که در هوا هستید دیگر هیچ راه برگشتی نیست!

کاراکترهای عجیب را در دنیایی چالش برانگیز ملاقات کنید. تمامی محیط گیم پلی و بک گراندها با دست طراحی شده اند و جلوه های ویژه و متحرک سازی کاملا منحصر به فردی در انتظار شماست. تنها مسیر پیشروی شما در بازی Jump King پرش رو به بالاست و تنها دشمن اصلی شما، خودتان هستید. گیم پلی بازی بسیار ساده می باشد اما تبحر در آن و پیشروی به مراحل بالاتر به شدت دشوار است. هرچه بالاتر بروید، افتادن های شما هم شدیدتر می شود! شما می توانید از گیم پد برای اجرای بازی استفاده کنید و در کیبورد می توانید هر دکمه ای که راحت هستید را انتخاب کنید.

Jump King New Babe Plus PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Jump-King

info

“Tactical Leaping Adventure – Jump King: There is a Smoking Hot Babe at the Top!” is a platforming challenge about struggling upwards in search of the legendary Smoking Hot Babe! You are alone on this adventure, and to reach the top you will need to master the technique of jumping. Just try to remember that with each fall there is a lesson to be learned…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual Core 2.4 GhZ

Memory: 2 GB RAM

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Jump King New Babe Plus-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs