دانلود بازی Kabounce + Update v1.34-PLAZA برای کامپیوتر

در بازی Kabounce باید توپ خود را برای رسیدن به سرعت بالاتر، حرکت داده و امتیازات بالایی را کسب کنید. اگر بتوانید توپ را در محفظه های امتیازی قرار دهید، می توانید حریفان خود را یک حمله جانانه از سمت بالا، غافلگیر کرده و مهارت بالایی را در حرکت های بعدی کسب کنید. شما باید حرکات استادانه ای داشته باشید تا در تیم منحصربفرد خود، بتوانید عملکرد خوبی در برابر تیم پینبال مقابل خود داشته باشید. رمز موفقیت شما در دانلود بازی Kabounce، تسلط بر میدان مسابقه و کسب توانایی های قدرتمند و نابودی حریفان می باشد که امتیازات زیادی را برای شما به ارمغان خواهد داشت. رقابت های سریع در بخش چندنفره، بهترین بخش بازی محسوب می شود و این رقابت ارزش بالایی پیدا می کند، وقتی که شما رهبر تیمتان باشید و از استراتژی های نابی استفاده کنید. بازی دارای یک بخش چندنفره آنلاین ۸ نفره است که حریفان به صورت چهار به چهار در برابر هم قرار می گیرند.

Kabounce PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.34-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Kabounce

شما می توانید صفحه نمایش بازی را تقسیم کرده و با دوستان خود وارد چالش های پلتفورمینگ شوید. این چالش ها آزمون بزرگی در زمینه مهارت محسوب می شود و باید بتواند رتبه بالایی را برای خود کسب کنید. بازی دارای سرورهای قدرتمندی است که اتصال به آنها را ساده تر می کند. ویژگی های اضافی شامل ربات ها و توانایی انتخاب قدرت ها، از دیگر قابلیت هایی است که تجربه این بازی را به شدت اعتیادآور می کند. گرافیک لذت بخشی را در دانلود بازی Kabounce شاهد هستیم که امکان لذت بردن بیشتر بازی را با موانع و سکوهای پرشی با کیفیت، بیشتر می کند.  این جذابیت ها به قدری ارزشمند هستند که مشابه با دیگر بازی های اعتیادآور این سبک، توانسته است تا تجربه جدیدتری را فراهم آورده و دوباره خوره های گیمینگ را دور هم جمع کند.

info

Bounce and spin your ball to reach incredible speeds, or launch yourself into aerial platforming routes to surprise your opponents with an attack from above! Master your movement in this unique team versus team pinball experience, dominate the playing field with powerful abilities and annihilate your opponents to take their points by force.

Enjoy quick competitive rounds and score valuable points to lead your team to victory!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: TBA
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Integrated

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: 2.5+ GHz Quad core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD SAPPHIRE Radeon R9 280X Series equivalent or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Controller recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com